Jak tanio wysłać maskę samochodową kurierem?

Na dzień dzisiejszy główny problem na rynku kurierskim sprawia wysyłka części samochodowych z kategorii „części blacharskie”. Zdecydowana większość firm kurierskich zrezygnowała z transportu takich przesyłek. W odpowiedzi na wiele zapytań dotyczących możliwości wysyłki maski samochodowej, zderzaka samochodowego czy tez drzwi samochodowych firma kurierska Tania-Paczka.net przygotowała ofertę na przewóz takich przedmiotów. Umożliwiamy wysyłkę maski samochodowej za pośrednictwem dwóch przewoźników.

1. Kurier DHL

Aby nadać maskę samochodową za pośrednictwem kuriera DHL, szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 cm a suma boków (szer. + dł. + wys.) 300 cm. Maksymalna waga to 31,50 kg. Dodatkowym wymogiem stawianym przez firmę DHL jest konieczność zapakowania przesyłki w karton, tak aby stanowiła ona prostopadłościan. W przeciwnym razie kurier może odmówić odebrania przesyłki. Wyceń wysyłkę maski samochodowej kurierem DHL.

2. Kurier GEIS

Dla tych klientów którzy nie mają możliwości zapakowania maski samochodowej w prostopadłościan nasza firma przygotowała ofertę transportu takich przesyłek bez dodatkowych wymogów w postaci prostopadłościanu. Oczywiście konieczne jest odpowiednie przygotowanie maski na czas transportu. Zatem rogi maski, elementy lakiernicze zabezpieczyć należy za pomocą tektury, gąbki, kartonów, folii bąbelkowej i folii stretch, tak aby nasza przesyłka nie uległa obtarciom, wgnieceniom czy zarysowaniem w czasie transportu. Koszt wysyłki maski samochodowej kurierem GEIS to 109 zł, , plus ewentualne opłaty dodatkowe, takie jak pobranie, czy ubezpieczenie. Cennik. Czas doręczenia to 1-2 dni robocze na terenie całego kraju. Wyceń transport kurierem maski samochodowej..

Materiały niezbędne do pakowania maski

Części samochodowe i gabarytowe to już nie problem

Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylna bagażnika. Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadania takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Może Cię zainteresować