Koszyk 0,00 0

InPost Paczkomaty 24/7 - cennik przesyłek kurierskich

Sprawdź ofertę firmy InPost. Przesyłki doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania.

 


Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt A, 8 x 38 x 64 cm)

Paczkomat - planowana data doręczenia: 1-2 dni robocze
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg15,00 PLN 18,45 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg15,00 PLN 18,45 PLN

Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt B, 19 x 38 x 64 cm)

Paczkomat - planowana data doręczenia: 1-2 dni robocze
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg16,50 PLN 20,30 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg16,50 PLN 20,30 PLN

Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt C, 41 x 38 x 64 cm)

Paczkomat - planowana data doręczenia: 1-2 dni robocze
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg17,50 PLN 21,53 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg17,50 PLN 21,53 PLN

Opcje dodatkowe

Nazwa Cena netto Cena brutto
Opłata za traktowanie Przesyłki jako ponadgabarytowej 18,00 PLN 22.14 PLN
Przesyłka ponadgabarytowa - wymiary ponad 500x500x800 mm lub waga powyżej 30 kg 240,00 PLN 295.20 PLN
Weryfikacja wagi i wymiarów przesyłki 12,30 PLN 15.13 PLN
Zwrot Przesyłki do Nadawcy 100,00% 100,00%
Ubezpieczenie do 500 zł 1,50 PLN 1.85 PLN
Ubezpieczenie do 10 000 zł 2,09 PLN 2.57 PLN
Ubezpieczenie do 20 000 zł 3,20 PLN 3.94 PLN
Pobranie (maksymalnie do kwoty 5000 zł ) 6,43 PLN 7.91 PLN

InPost paczkomaty tani kurier

 

Wysyłka paczkomatem InPost - skorzystaj z Taniej Paczki

Polska firma InPost zdecydowanie wiedzie prym wśród podmiotów, które opracowują nowoczesne i często przełomowe rozwiązania dla branży przesyłek kurierskich. Popularne Paczkomaty cieszą się obecnie niezwykłą renomą, ponieważ Polacy doceniają po prostu ogromną wygodę i prostotę użytkowania, którymi się one charakteryzują. Znajdziesz tutaj drobiazgowy cennik, dzięki któremu doskonale zorientujesz się w kwestii tego, ile może kosztować Cię wysłanie paczki przy pomocy usługi InPostu.

Paczkomaty InPost – cennik paczek

Dzięki usłudze InPost wysyłka niewielkich paczek jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nadanie własnej przesyłki do wybranego Paczkomatu jest zadaniem bardzo prostym, przy którym musisz wziąć pod uwagę w zasadzie zaledwie jeden czynnik. Chodzi tutaj oczywiście o gabaryty, ale nadmienić należy, że usługa InPostu uwzględnia przede wszystkim wymiary paczki, a nie jej wagę. Wprowadzone zostały trzy taryfy dla przesyłek o różnej wysokości: im wyższe są, tym więcej musisz zapłacić jako nadawca, choć warto przy tym zaznaczyć, że jest to różnica zaledwie kilku złotych.

We wszystkich trzech przypadkach paczka może ważyć maksymalnie 25 kilogramów. Przy przekroczeniu tej wartości cennik Paczkomatów InPost przewiduje nałożenie dodatkowych opłat za konieczność traktowania przesyłki jako ponadgabarytowej, a także weryfikację w praktyce jej wagi i wymiarów. Przed nadaniem najlepiej jest skrupulatnie zadbać o to, by paczka spełniała narzucone przez firmę warunki i nie naraziła Cię na niespodziewane koszta. Jest to jednak jedyny aspekt, który może zaskoczyć Cię w czasie przygotowania paczki do wysyłki z pomocą tej nowatorskiej, zautomatyzowanej technologii.

zamow kuriera inpost
 

Paczkomaty InPost – szeroki wybór opcji dodatkowych

Wyjątkowa usługa Paczkomat InPost posiada również rozbudowany cennik opcji dodatkowych, dzięki którym możesz dostosować sposób nadania przesyłki do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Ponadto opłaty są przewidziane w przypadku paczek, które przekraczają wymiary i wagę dopuszczane przez kuriera, a także w razie zwrotu przesyłki do nadawcy – zapłacić musisz wtedy 100% właściwej ceny za nadanie.

Osoby, które są zainteresowane zabezpieczeniem swojej wysyłki na wypadek niesprzyjających zdarzeń losowych, mają oczywiście taką możliwość. Paczkomaty InPost zapewniają swoim klientom trzy różne progi kosztów ubezpieczenia, których wysokość uzależniona jest od wartości samej przesyłki. Niezależnie od tego, czy masz jednak do czynienia z progiem 500 zł, czy 20 000 zł, ceny są bardzo przystępne i pozwalają odetchnąć z ulgą na myśl, że w razie ewentualnych kłopotów będziesz mógł bez problemu ubiegać się o rekompensatę pieniężną.

Dlaczego warto skorzystać z Paczkomatów InPost?

Bez wątpienia każdy, kto choć raz skorzystał z wysyłki za pomocą opisywanych metod wie, jak wiele czasu i nerwów można zaoszczędzić. Wygoda związana z użytkowaniem Paczkomatów InPost przekłada się na ogromną popularność tej usługi w naszym kraju. Wynika ona przede wszystkim z postawienia potrzeb i komfortu klienta na pierwszy plan – może on odebrać swoją paczkę w momencie wybranym samodzielnie, niezależnie od tego, czy mowa o godzinach szczytu, czy środku nocy. Proces odbioru w żadnym stopniu nie koliduje zatem z codziennymi planami odbiorcy, który ma aż dwa dni na stawienie się przy wybranym punkcie.

Warto także pamiętać, że wysyłka paczki oraz jej odbiór są niezwykle łatwe, a dzięki instrukcjom każdy poradzi sobie z obsługą urządzenia. Sam automat jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wypełnić dwa pola wskazane w terminalu, po czym drzwiczki wybranej skrytki samoistnie się otworzą. Pewną gratką wydają się być możliwości zapewniane przez aplikację mobilną, które proponują klientom jeszcze kilka opcji. Przesyłkę można śledzić od nadania do dostarczenia na miejsce, a Paczkomat da się dzięki niej otworzyć zdalnie, bez jakiejkolwiek interakcji z maszyną.

Paczkomaty InPost – wygodna opcja doręczania paczek

Wśród usług kurierskich firma InPost (cennik InPost Kurier) zdecydowanie ma miejsce w ścisłej czołówce. Szybka realizacja zleceń, terminowość, wygoda obsługi dla nadającego i odbiorcy – możliwości jest mnóstwo, a firma nieustannie pracuje nad tym, by powiększać zakres oferowanych usług. Można jednak mieć pewność, że dzięki rozwojowi sieci paczkomatów, wysyłka z każdym rokiem będzie coraz korzystniejsza zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Tania Paczka to natomiast wyjątkowe miejsce w sieci, za którego pośrednictwem łatwo określisz parametry nadawanej wysyłki, określisz rodzaj jej opakowania, a także kwoty pobrania i ubezpieczenia. Sprawdź dokładny cennik i skorzystaj z naszego serwisu, by sprawnie wysłać przesyłkę do wybranego Paczkomatu – bezpiecznie, szybko i intuicyjnie!

ATRAKCYJNE CENY I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOSTAW

Wybierając usługę InPost, masz pewność, że wysyłka paczkomatem przebiegnie bez żadnego problemu. Korzystając z aplikacji lub nadając paczkę przy urządzeniu, unikasz wielu formalności, które zwykle mają miejsce podczas korzystania ze wsparcia tradycyjnych firm kurierskich. Pełna automatyzacja sprawia, że unikniesz marnowania czasu i oczekiwania na kuriera, który może zjawić się o dowolnej porze dnia. InPost pozwala Ci także uniknąć wielu pośredników – dzięki stale rozrastającej się sieci masz pewność, że za przewóz Twojego ładunku odpowiadają wyłącznie pracownicy, którzy docierają do miejsca rozładunku bez błądzenia i pytania o drogę.

Wysyłka z użyciem paczkomatu InPost to najtańsze rozwiązanie podczas wysyłania małych pakunków do rodziny czy znajomych lub gdy chcesz odesłać wadliwy towar do naprawy w ramach gwarancji. Trudno o lepszy sposób na dostawy w ramach przesyłek krajowych.

Warto skorzystać z ogromnej wygody, jaką gwarantują nowoczesne paczkomaty. Wysyłka prezentów na ważne okazje, sprzedaż w internecie drobnych produktów czy zakupy bez wychodzenia z domu to codzienność, która stała się możliwa dzięki nowatorskiej technologii dostępnej w cenie przystępnej dla każdego klienta. Dowiedz się więcej i już dziś zacznij wygodnie nadawać swoje paczki!


Zamów kuriera
     
     

Jak wysłać przesyłki niestandardowe w DHL? - Tania-Paczka.net

18.02.2024
Bezpieczna wysyłka nietypowych przedmiotów jak rowery, AGD z DHL. Dowiedz się, jak przygotować i nadać paczkę niestandardową kurierem DHL. ...
CZYTAJ

Jak wysłać paczkę kurierem InPost? | Tania-paczka.net

10.02.2024
Chcesz wysłać paczkę kurierem InPost? Odkryj prosty i szybki sposób z Tania-Paczka.net. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak tanio i szybko nadawać przesyłki z InPost! ...
CZYTAJ

Jak odebrać paczkę z paczkomatu Inpost

04.02.2024
Jak odebrać paczkę z paczkomatu InPost? Dowiedz się, jak skorzystać z kodu odbioru i kodu QR, aby szybko odebrać przesyłkę z automatu Paczkomat. ...
CZYTAJ
Archiwum