Koszyk 0,00 0

InPost Paczkomaty 24/7 - cennik paczek i przesyłek kurierskich krajowych i zagranicznych - koszt wysyłki

-


Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt A, 8 x 38 x 64 cm)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg11,29 PLN 13,89 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg11,29 PLN 13,89 PLN

Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt B, 19 x 38 x 64 cm)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg12,60 PLN 15,50 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg12,60 PLN 15,50 PLN

Taryfa: InPost Paczkomaty (Gabaryt C, 41 x 38 x 64 cm)

Planowane doręczenie w kolejnym dniu roboczym
Kraj nadania Kraj dostawy Rodzaj przesyłki Cena netto Cena brutto
PolskaPolskaKoperta do 1,00 kg13,39 PLN 16,47 PLN
PolskaPolskaPaczka do 25,00 kg13,39 PLN 16,47 PLN

Opcje dodatkowe

Nazwa Cena netto Cena brutto
Opłata za traktowanie Przesyłki jako ponadgabarytowej 18,00 PLN 22.14 PLN
Przesyłka ponadgabarytowa - wymiary ponad 500x500x800 mm lub waga powyżej 30 kg 240,00 PLN 295.20 PLN
Weryfikacja wagi i wymiarów przesyłki 12,30 PLN 15.13 PLN
Zwrot Przesyłki do Nadawcy 100,00% 100,00%
Ubezpieczenie do 500 zł 1,50 PLN 1.85 PLN
Ubezpieczenie do 10 000 zł 2,09 PLN 2.57 PLN
Ubezpieczenie do 20 000 zł 3,20 PLN 3.94 PLN
Pobranie (maksymalnie do kwoty 5000 zł ) 2,50 PLN 3.08 PLN

Polska firma InPost zdecydowanie wiedzie prym wśród podmiotów, które opracowują nowoczesne i często przełomowe rozwiązania dla branży przesyłek kurierskich. Popularne Paczkomaty cieszą się obecnie niezwykłą renomą, ponieważ Polacy doceniają po prostu ogromną wygodę i prostotę użytkowania, którymi się one charakteryzują. Znajdziesz tutaj drobiazgowy cennik, dzięki któremu doskonale zorientujesz się w kwestii tego, ile może kosztować Cię wysłanie paczki przy pomocy usługi InPostu.

Paczkomaty InPost – cennik paczek

Nadanie własnej przesyłki do wybranego Paczkomatu jest zadaniem bardzo prostym, przy którym musisz wziąć pod uwagę w zasadzie zaledwie jeden czynnik. Chodzi tutaj oczywiście o gabaryty, ale nadmienić należy, że usługa InPostu uwzględnia przede wszystkim wymiary paczki, a nie jej wagę. Wprowadzone zostały trzy taryfy dla przesyłek o różnej wysokości: im wyższe są, tym więcej musisz zapłacić jako nadawca, choć warto przy tym zaznaczyć, że jest to różnica zaledwie kilku złotych.

We wszystkich trzech przypadkach paczka może ważyć maksymalnie 25 kilogramów. Przy przekroczeniu tej wartości cennik Paczkomatów InPost przewiduje nałożenie dodatkowych opłat za konieczność traktowania przesyłki jako ponadgabarytowej, a także weryfikację w praktyce jej wagi i wymiarów. Przed nadaniem najlepiej jest skrupulatnie zadbać o to, by paczka spełniała narzucone przez firmę warunki i nie naraziła Cię na niespodziewane koszta.

Paczkomaty InPost – szeroki wybór opcji dodatkowych

Wyjątkowa usługa Paczkomat InPost posiada również rozbudowany cennik opcji dodatkowych, dzięki którym możesz dostosować sposób nadania przesyłki do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Ponadto opłaty są przewidziane w przypadku paczek, które przekraczają wymiary i wagę dopuszczane przez kuriera, a także w razie zwrotu przesyłki do nadawcy – zapłacić musisz wtedy 100% właściwej ceny za nadanie.

Osoby, które są zainteresowane zabezpieczeniem swojej wysyłki na wypadek niesprzyjających zdarzeń losowych, mają oczywiście taką możliwość. Paczkomaty InPost zapewniają swoim klientom trzy różne progi kosztów ubezpieczenia, których wysokość uzależniona jest od wartości samej przesyłki. Niezależnie od tego, czy masz jednak do czynienia z progiem 500 zł, czy 20 000 zł, ceny są bardzo przystępne i pozwalają odetchnąć z ulgą na myśl, że w razie ewentualnych kłopotów będziesz mógł bez problemu ubiegać się o rekompensatę pieniężną.

Dlaczego warto skorzystać z Paczkomatów InPost?

Wygoda związana z użytkowaniem Paczkomatów InPost przekłada się na ogromną popularność tej usługi w naszym kraju. Wynika ona przede wszystkim z postawienia potrzeb i komfortu klienta na pierwszy plan – może on odebrać swoją paczkę w momencie wybranym samodzielnie, niezależnie od tego, czy mowa o godzinach szczytu, czy środku nocy. Proces odbioru w żadnym stopniu nie koliduje zatem z codziennymi planami odbiorcy, który ma aż dwa dni na stawienie się przy wybranym punkcie.

Sam automat jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wypełnić dwa pola wskazane w terminalu, po czym drzwiczki wybranej skrytki samoistnie się otworzą. Pewną gratką wydają się być możliwości zapewniane przez aplikację mobilną, które proponują klientom jeszcze kilka opcji. Przesyłkę można śledzić od nadania do dostarczenia na miejsce, a Paczkomat da się dzięki niej otworzyć zdalnie, bez jakiejkolwiek interakcji z maszyną.

Paczkomaty InPost – wygodna opcja doręczania paczek

Wśród usług kurierskich InPost zdecydowanie ma miejsce w ścisłej czołówce. Szybka realizacja zleceń, terminowość, wygoda obsługi dla nadającego i odbiorcy – możliwości jest mnóstwo, a firma nieustannie pracuje nad tym, by powiększać zakres oferowanych usług.

Tania Paczka to natomiast wyjątkowe miejsce w sieci, za którego pośrednictwem łatwo określisz parametry nadawanej wysyłki, określisz rodzaj jej opakowania, a także kwoty pobrania i ubezpieczenia. Sprawdź dokładny cennik i skorzystaj z naszego serwisu, by sprawnie wysłać przesyłkę do wybranego Paczkomatu – bezpiecznie, szybko i intuicyjnie!


Zamów kuriera
     
     

Dostawy w sklepie internetowym. Co warto zaoferować klientom?

20.04.2022
Różne formy dostawy i szybki czas realizacji zamówienia mogą przekonać klienta do zakupów w Twoim sklepie internetowym. Sprawdź, co warto mu zaproponować i stwórz naprawdę konkurencyjną...
CZYTAJ

Przesyłka paletowa. Kiedy i co można wysyłać na paletach?

06.04.2022
Czym jest przesyłka paletowa, jakie towary można wysyłać na palecie i jak zabezpieczyć taką paczkę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym wpisie. ...
CZYTAJ

Prowadzisz biznes w branży e-commerce? Dowiedz się, czym są przylgi kurierskie

24.03.2022
Prowadzisz biznes w branży e-commerce? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiedz się, czym są przylgi kurierskie, a także jak prawidłowo przygotować paczkę do wysyłki. Sprawdź! ...
CZYTAJ
Archiwum