Koszyk 0,00 0

Jak nadać Orlen Paczkę

29-03-2024

Jak nadać Orlen Paczkę?


jak_nadac_orlen_paczke
 

Orlen Paczka – krajowa alternatywa w świecie przesyłek

Poznaj Orlen Paczkę - nowoczesne rozwiązanie wprowadzone w 2021 roku przez renomowany polski koncern Orlen. Ta usługa szybko zyskała popularność jako atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych przewoźników, wyróżniając się na tle rynku paczkowego. Dzięki starannie przemyślanemu marketingowi, w ciągu zaledwie trzech lat Orlen Paczka zdobyła uznanie i stała się jednym z preferowanych wyborów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Wspierając dynamiczny rozwój, Orlen Paczka stale poszerza swoją sieć. Co ciekawe, od momentu startu w 2021 roku, kiedy to mieliśmy 200 automatów, liczba ta wzrosła do imponujących 10 000 automatów rozmieszczonych po całym kraju! Co wyróżnia naszą usługę? Przede wszystkim efektywność obsługi, konkurencyjne ceny, szybkość dostaw i wygoda odbioru paczek na stacjach paliw. Dodatkowo, oferuje ubezpieczenie przesyłek, co jest gwarancją bezpieczeństwa i spokoju klientów. 

Przeanalizujmy, jak nadać ORLEN Paczkę.
 

 

Krok 1 - dane nadawcy, odbiorcy, punkt nadania

 

Wystarczy wejść na stronę Orlen Paczka, wybrać punkt nadania i wprowadzić dane nadawcy oraz odiobrcy. Cały proces jest szybki, łatwy i co najważniejsze, można go zrealizować z dowolnego miejsca.

 

Krok po kroku:

- Wejdź na stronę ORLEN Paczka

- Wypełnij formularz: dane nadawcy i odbiorcy

- Wybierz punktu nadania

- Dokładnie sprawdź poprawnośc wprowadzonych informacji

 

 

Krok 2 - wybór rozmiaru przesyłki

 

ORLEN Paczka oferuje elastyczne rozwiązania, dostosowane do zróżnicowanych wymagań klientów. Dostępne są dwa główne rozmiary dla klientów indywidualnych: MINI i STANDARD.  

 

  • 8 cm x 38 cm x 60 cm, waga paczki nie powinna przekraczać 5 kg (wariant MINI)
  • 41 cm x 38 cm x 60 cm, waga paczki nie powinna przekraczać 20 kg (wariant STANDARD).

 

ORLEN Paczka posiada również specjalna ofertę dla klienta biznesowego S, M i L. Wymiary paczki dla klienta biznesowego nie powinny przekraczać:

  • rozmiar S: 8cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg
  • rozmiar M: 19 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg
  • rozmiar L: 41 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg

 

 

Krok 3 - opłata i nadanie paczki

Po zakończeniu procesu przygotowania przesyłki do nadania, należy dokonać opłaty, co można wykonać online np poprzez Przelewy24. Płatność jest szybka i bezpieczna, a Ty masz pewność, że Twoja przesyłka zostanie nadana natychmiast. Uwaga: Opłacenie przesyłki w automacie, na stacji ORLEN, w kiosku RUCHu i punkcie partnerskim nie jest możliwe. Ostatnim etapem przed fizycznym nadaniem przesyłki w wybranym punkcie jest wydrukowanie etykiety i jej naklejenie na paczkę. 

 

 Punkty nadania:

- Automat paczkowy ORLEN

- Stacje ORLEN

- Kioski RUCHu

- Punkty partnerskie np. Tania-paczka.net

 

 

Ważne Informacje i Wskazówki

 

Przesyłka czeka w wybranym punkcie przez 3 dni robocze, a jej nieodebranie skutkuje zwrotem do nadawcy. Dokładne sprawdzenie danych odbiorcy i nadawcy jest zatem niezwykle ważne, by uniknąć niepotrzebnych zwrotów i opóźnień.


 

 

Powrót

Jak nadać Paczkę w RUCHu?

30.03.2024
Chcesz wysłać paczkę w sposób szybki i wygodny? Sprawdź jak skorzystać z usługi Paczka w RUCHu! Znajdź najbliższy kiosk i nadaj przesyłkę ✅ ...
CZYTAJ

Jak zaadresować paczkę

29.03.2024
Dowiedz się, jak prawidłowe dane adresata wpływają na szybkość i skuteczność dostawy przesyłek kurierskich. Kluczowe wskazówki i porady. ...
CZYTAJ

Jak nadać Orlen Paczkę

29.03.2024
Instrukcja krok po kroku, jak nadać Orlen Paczkę. Przewodnik, jak szybko i łatwo nadać paczkę w usłudze Orlen Paczka. ...
CZYTAJ
Archiwum