Koszyk 0,00 0

Jak wysłać kurierem zderzak samochodowy

05-07-2020

 Jak wysłać kurierem zderzak samochodowyJak wysłać kurierem zderzak samochodowy

Chcesz wysłać kurierem zderzak samochodowy? Dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się, jak zapakować i wysłać kurierem zderzak samochodowy. Podpowiemy Ci z jakich firm kurierskich możesz skorzystać, aby Towja przesyłka bezpiecznie dotarła do celu. 

 

Zdajemy sobie sprawę, iż zapakowanie zderzaka samochodowego w karton może stanowić nie lada problem, dlatego też oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłki części samochodowych takich jak zderzak maska, maska samochodowa, drzwi samochodowe bez konieczności specjalistycznego ich pakowania. Jedyne na co musisz zwrócić uwage, to należyte zabezpieczenia paczki, tak aby nie została uszkodzona w tranporcie i aby nie uszkodziła innych przesyłek. Przesyłkę należy zabezpieczyć, tak aby nie uległa uszkodzeniu lub porysowaniu w trakcie transportu np. owijając folią bąbelkową, kartonami i folią stretch. Tak zapakowana przesyłka jest gotowa do transportu.   Bardzo istosne jest to, iż zderzak w naszej ofercie nie musi być zapakowany w karton i stanowić prostopadłościanu.  Oferta przesyłek kurierskich skierowana jest również do mechników, warsztatów samochdowych, sklepów z częściami motoryzacyjnymi oraz osób wystawiających swoje oferty na portalach internetowych, takich jak Allegro czy OLX.

 

Kurier AMBRO EXPRESS, Kurier GEIS

Dzięki naszej wieloletniej współpracy z przewoźnikiem Ambro Express, firmie specjalizującej sie w transporcie przesyłek niestandardowych, umożliwiamy w niskich kosztach wysyłkę wszelkich paczek gabarytowych, w tym części blacharskich tj. maski samochodowej, zderzaka, czy drzwi samochodowych.  Możesz wysłać każdą paczkę, jeżeli nie przekracza ona swoją wagą 50 kg i mieści się w dopuszczalnych wymiarach. Kurier przyjedzie bezpośrednio do nadawcy i dostrczy paczkę pod drzwi odbiorcy.

Wybierając naszego kuriera Ambro Express, nie trzeba pakować przesyłkI w karton o kształcie prostopadłościanu. Wystarczy zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem i zamówić kuriera.

Jeżeli masz do wysłania inne czesci samochodowe zapoznaj się z artukułem: ile kosztuje wysyłka cześci. Oferta ta jest idelana dla mechaników oraz osób zajmującących się sprzedażą części motoryzacyjnych. Wystawiając swoją ofertę na Allegro możesz bezpośrednio połączyć swoje konto na tym portalu z naszym serwisem, co umożliwi Ci automatyczne kopiowanie danych nadawcy, odbiorcy i specyfikacji zamówienia do serwisu kurierskiego. Aby połaczyć swoje konto Allegro, zarejesrtuj sie w naszym serwisie.

 

Kurier DHL

Firma DHL umożliwia przewóz zderzaka samochodowego i innych części blacharskich. Koniecznym warunkiem nadania przesyłki jest zapakowanie jej w karton, tak aby po zapakowaniu stanowiła prostopadłościan, czyli karton o równych bokach. W przeciwnym razie kurier przyjeżdżając po przesyłkę może odmówić jej odbioru.

W DHL szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 cm a suma 3 boków, czyli szerokość  + wysokość  + długość,  nie może przekroczyć  300 cm. Maksymalna waga jednej przesyłki  to 31,5 kg.

 

Ile kosztuje wysyłka zderzaka

Koszt wysyłki zderzaka samochodowego kurierem jest w dużej mierze uzależniony od jego wymiarów. Inna cena bedzie obowiązywać przy wysyłce zderzaka od auta osobowego typu np. Opel Corsa, inna od Mercedesa klasy S a jeszcze inna od auta terenowego, czy dostawczego. Jednkaże uśredniając cenę, koszt wysyłki zderzaka samochodowego to 109 zł. Waga paczki nie jest aż tak istotna pod warunkiem, że nie prakrazca 30 kg. Chcąc zapoznać się z dokładną ceną wysyłki zderzaka samochodowego zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM.


Sprawdź cenę

 

Jak zapakować zderzak

Materiały do pakowania zderzaka:

JAK ZAPAKOWAĆ ZDERZAK

 

 

 

 

 

 

Ze względu na swój niestandardowy kształt zderzak jest rzeczą trudną do zapakowania. Przed przystąpieniem do opakowania przygotuj niezbędne materiały takie jak tektura, kartony, folia stretch, folia bąbelkowa oraz taśma pakowa. Na początku, aby uniknąć uszkodzeń, otarć czy wgnieceń zabezpiecz cały zderzak kartonami bądź tekturą falistą. Następnie owiń wszystko folią stretch. Skoncentruj się głównie na newralgicznych miejscach takich jak ostre krawędzie, czy rogi zderzaka, ponieważ to one najczęściej narażone są na uszkodzenie w transporcie. Na koniec dla pewności wszystko wzmocnij taśmą pakową. Przesyłki nie musisz pakować w karton o regularnych kształtach. Jeżeli dobrze przygotujesz przesyłkę to transportu będziesz mieć pewność, że dotrze ona nienaruszona do odbiorcy.

Wysyłka części samochodowych i gabarytowych to już nie problem. Dzięki naszej ofercie możesz wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylną bagażnika. Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadanie takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

 

Jak wysłać zderzak do Niemiec

 

Serwis kurierski Tania-Paczka.net umożliwia wysyłkę zderzaka samochodowego oraz innych części blacharskich i gabarytów do Niemiec. 

Sprzedaż części samochodowych przestała być domeną tylko i wyłącznie lokalnych rynków. Wiele sklepów internetowych i prywatnych sprzedawców wysyła swoje towary do Niemiec. Z uwagi na swoje wymiary, części samochodowe stanowiły duży problem, jeżeli chodzi o ich wysyłke za granicę. Dzięki naszej usłudze kurierskiej „paczka do Niemiec” dużo łatwiej dostarczysz części samochodowe, takie jak zderzak, maska, błotnik do klientów za naszą zachodnia granicą.

Skorzystaj z naszej oferty wysyłki kurierem Ambro Express każdej paczki gabarytowej na teren Niemiec.

  • Czas dostawy: 2-3 dni
  • stała cena za wysyłkę na terenie całych Niemiec.
  • możliwość monitorowania przesyłek – pełen tracking.
  • awizacja dostawy (sms, email, telefon) + sms awizo.
  • obsługa klienta w języku niemieckim infolinii ambro express - odbiorca w razie jakichkolwiek problemów dzwoni do ambro express i ustala szczegóły
  • dwie próby doręczenia w cenie.
  • brak usługi pobrania.
  • wszystkie auta doręczające wyposażone w windę 
  • możliwość obsługi zwrotów.

 

Przesyłek gabarytowych Ambro Express nie trzeba pakować w karton o kształcie prostopadłościanu. Wystarczy jedynie należyte zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem.

 

Jeżeli masz do wysłania silnik samochodowy, skrzynie biegów czy też inne ciężkie elementy skorzystaj z oferty na przesyłki paletowe do Niemiec.

 

 

Może Cię zainteresować:

 

 

 

 

Powrót

Jak wysłać niestandardową przesyłkę paletową? Eksperci z Taniej Paczki odpowiadają na pytania

20.11.2023
Chcesz nadać niestandardową przesyłkę paletową kurierem? Dowiedz się, kiedy palety przekraczają normy. Poznaj zasady zabezpieczania towaru. Wybierz i zamów kuriera, który sprawnie dostarczy towar. ...
CZYTAJ

Czy każdy towar można wysłać paletą? Sprawdź!

06.11.2023
Chcesz wysłać ciężką, dużą lub niestandardową przesyłkę kurierem? Podpowiadamy, jakie towary wysłać na palecie oraz które są zabronione. Wyjaśniamy również, jak wybrać i zamówić kuri...
CZYTAJ

Wysyłka przesyłki paletowej za granicę - co warto wiedzieć?

16.10.2023
Interesują Cię zagraniczne przesyłki paletowe? Dowiedz się, które towary wysyłane są na paletach i poznaj obowiązujące procedury. Zapakuj ładunek i zamów kuriera prosto do swojego domu lub firmy. ...
CZYTAJ
Archiwum