Jak tanio wysłać zderzak samochodowy

Firma kurierska Tania-Paczka umożliwia swoim Klientom możliwość wysyłki kurierem części samochodowych takich jak zderzak, maska, drzwi itp.

W nasze ofercie istnieje możliwość skorzystania z dwóch firm kurierskich umożliwiających transport takich przesyłek.

1. Kurier DHL

Firma DHL umożliwia przewóz zderzaka samochodowego i innych części blacharskich. Koniecznym warunkiem nadania przesyłki jest zapakowanie jej w karton, tak aby po zapakowaniu stanowiła prostopadłościan, czyli karton o równych bokach. W przeciwnym razie kurier przyjeżdżając po przesyłkę może odmówić jej odbioru. Dodatkowo szerokość przesyłki wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 cm a suma boków (szer. + dł. + wys.) 300 cm. Maksymalna waga to 31,5 kg. Wyceń wysyłkę zderzaka samochodowego kurierem DHL.

2. Kurier GEIS

Zdajemy sobie sprawę, iż zapakowanie zderzaka samochodowego w karton może stanowić nie lada problem, dlatego też oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłki części samochodowych takich jak zderzak maska, maska samochodowa, drzwi samochodowe kurierem Geis.

Przesyłka nie musi być zapakowana w karton i stanowić prostopadłościanu.

Zderzak samochodowy należy zabezpieczyć, tak aby nie uległ uszkodzeniu lub porysowaniu w trakcie transportu np. owijając folia bąbelkową, kartonami i owinąć folią stretch. Po tak zapakowaną przesyłkę możemy zamówić kuriera. Koszt wysyłki zderzaka samochodowego kurierem GEIS to 109 zł. Do tej opłaty dochodzą ewentualne opcje dodatkowe. Chcąc zapoznać się z dokładną ceną wysyłki zderzaka samochodowego zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Materiały niezbędne do pakowania zderzaka

Wysyłka części samochodowych i gabarytowych to już nie problem

Dzięki naszej ofercie możecie Państwo wysłać kurierem maskę samochodową, zderzak, drzwi, koła, opony czy tez klapę tylna bagażnika. Mamy świadomość jak w dzisiejszych czasach ciężko zlecić nadania takich przesyłek, zatem nasza oferta kierowana jest zarówno do oso fizycznych jak i do firm, czyli mechaników, zakładów blacharskich, sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Moze Cie zainteresować