Koszyk 0,00 0

Tanie przesyłki kurierskie zagraniczne - najtańsza wysyłka paczek za granicę

Broker kurierski Tania-paczka.net przygotował dla Ciebie atrakcyjną ofertę, dzięki której wysyłka towaru za granicę nie będzie większym problemem. Nasza firma umożliwi Ci tanie nadanie paczki bez zbędnych formalności i prosto z Twojego domu! Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami na rynku, przez co możemy zapewnić krótki czas realizacji dostaw, a także dobre ceny uzależnione od wielkości ładunku.

Z pomocą formularza dostępnego na stronie możesz ekspresowo nadać przesyłki kurierskie zagraniczne. Cennik usługi poznasz po wprowadzeniu szczegółowych informacji na temat wysyłanego towaru. Dzięki temu w jednym miejscu porównasz propozycje kilku usługodawców jednocześnie, bez konieczności odwiedzania ich stron internetowych.

Przesyłka kurierska zagraniczna, paczka za granicę najtaniej - Tania Paczka

Wysyłka paczek za granicę

Obecnie wysyłanie paczek za granicę cieszy się w Polsce dużym powodzeniem. Jest to częściowo spowodowane dużą populacją Polonii, która zamieszkuje wiele krajów europejskich. Emigranci często otrzymują paczki od swoich rodzin i przyjaciół, które przeważnie nadawane są za pośrednictwem firm kurierskich, tańszych i bardziej pewnych niż Poczta Polska. Z usług przewoźników międzynarodowych korzystają także przedstawiciele branży e-commerce, którzy sprzedają swoje wyroby w innych krajach. 

Nie ważne, czy chcesz wysyłać przesyłki kurierskie zagraniczne w celach służbowych, czy prywatnych, nasza oferta powinna być dla Ciebie odpowiednia. W dzisiejszych czasach międzynarodowa dostawa paczki nie musi dużo kosztować, w końcu z takiej opcji korzysta coraz więcej osób. Jest to też bezpośrednia przyczyna skrócenia terminu dostawy, które w obrębie Europy trwają tylko kilka dni roboczych. 

Kurier za granicę - wysyłka paczek

Firmy realizujące usługi kurierskie zagraniczne dokładają wszelkich starań, aby nadany przez Ciebie towar trafił w ręce adresata w nienaruszonym stanie i w możliwie krótkim terminie. Dotyczy to przede wszystkim przewoźników działających na arenie międzynarodowej, którzy mają ogromną wprawę w realizacji tego typu zleceń. Chociaż przesyłki zagraniczne mają wyższe ceny niż te krajowe, to nadal możesz liczyć na sporą oszczędność, wybierając nasze pośrednictwo. Jako broker kurierski możemy zapewnić stałe i niskie stawki, bez dodatkowych opłat i przy zachowaniu minimum formalności. 

Interesuje Cię ekspresowa wysyłka towaru za pobraniem za granicę? W Tania-paczka.net taka opcja jest zawsze dostępna! Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest możliwość otrzymania należności od adresata przed nadaniem paczki. W trakcie wypełniania formularza musisz tylko wprowadzić kwotę pobrania, jaka ma zostać odebrana od adresata, a my zajmiemy się resztą.

Proponujemy Ci również ubezpieczenie zagranicznej przesyłki kurierskich na bardzo atrakcyjnych warunkach. Chociaż przewoźnicy rzetelnie podchodzą do realizacji usługi, to czasem pojedyncze paczki ulegają zniszczeniu lub się gubią. Skala takich wydarzeń jest bardzo mała, lecz w przypadku wysyłki towarów kosztownych warto zastanowić się nad wykupieniem polisy. Samodzielnie określasz kwotę, na jaką ubezpieczymy nadawany pakunek, wpłynie ona na ostateczną cenę usługi.

Tanie przesyłki kurierskie zagraniczne

Za pośrednictwem brokera kurierskiego Tania-paczka.net możesz nadawać dowolne przesyłki zagraniczne, bez względu na ich rozmiar. Najpopularniejszą opcją jest standardowa paczka, którą możesz wybrać w przypadku przedmiotów o mniejszej lub średniej wielkości i wadze, których kształt jest regularny. W takiej sytuacji polecamy paczkomaty InPost, w których można nadawać i odbierać pakunki przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, bez konieczności umawiania się z kurierem. Za granicą takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, dlatego warto je rozważyć. 

Proponujemy Ci także wysyłkę paczki paletowej zagranicznej, która polecana jest przy towarach o dużych rozmiarach. Alternatywą jest przesyłka gabarytowa, zarezerwowana dla ładunków o nieregularnych kształtach, której cenę wyliczamy na podstawie objętości, a nie wagi. Zachęcamy też do nadawania standardowych listów za naszym pośrednictwem, jeśli zależy Ci, aby korespondencja zagraniczna na pewno trafiła do adresata w wyznaczonym terminie.

Prowadzisz firmę i musisz wysłać dokumenty za granicę? Zobacz, dlaczego warto postawić na kuriera

25.01.2022
Korzystanie z usług brokera gwarantuje tanią wysyłkę dokumentów za granicę. Z tekstu dowiesz się, jakie korzyści odniesiesz dzięki temu rozwiązaniu i co możesz wysłać w przesyłce k...
CZYTAJ

Na czym polega działanie brokera kurierskiego?

10.01.2022
Korzystając z usług brokera kurierskiego, zyskujesz bezpieczeństwo oraz niższe ceny. Wyjaśniamy, na jakiej zasadzie działa taki pośrednik i na co zwrócić uwagę, wybierając konkretną firmę. ...
CZYTAJ

Czy można wysłać choinkę i ozdoby świąteczne kurierem? Podpowiadamy!

15.12.2021
Zastanawiasz się, czy wysyłka choinki i dekoracji świątecznych kurierem jest możliwa? Sprawdź, jak zamówić usługi kurierskie i w jaki sposób przygotować drzewko oraz ozdoby do bezpiecznego transpor...
CZYTAJ
Archiwum