Koszyk 0,00 0

Tanie przesyłki za pobraniem – najtańsza wysyłka paczek kurierem, nadanie paczki pobraniowej

Tania-paczka.net ma dla ciebie atrakcyjną ofertę, w której dostępna jest tania wysyłka paczki krajowej i zagranicznej za pobraniem. Takie rozwiązanie wybiera nadal stosunkowo dużo osób i jest bardzo wygodne, gdy nie masz możliwości odebrać zapłaty za towar od adresata. Jako doświadczony broker kurierski realizujemy usługi w najlepszej cenie i przy minimum formalności. Prowadzona przez nas wieloletnia działalność w branży zaowocowała kontaktami biznesowymi z najlepszymi dostawcami na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać spośród czołowych przewoźników, z którymi współpracujemy, jednocześnie oszczędzając na kosztach nadania dużo pieniędzy.

Krajowe i zagraniczne przesyłki pobraniowe – postaw na doświadczenie, profesjonalizm i niską cenę

Dlaczego warto zdecydować się na brokera kurierskiego? Głównym powodem jest gwarancja niskiej ceny, także wysyłając zarówno mniejsze paczki, jak i większe przesyłki kurierskie zagraniczne za pobraniem. Negocjujemy najlepsze warunki finansowe dla naszych klientów z wszystkimi przewoźnikami, którzy trafiają do naszej bazy. Dlatego lepiej skorzystać z ich usług za naszym pośrednictwem, zwłaszcza gdy chcesz nadać pojedynczy ładunek. Firmy kurierskie zapewniają największe promocje tylko przy dużej liczbie zamówień, w przeciwnym wypadku ponosić standardowy koszt. Tania-paczka.net obsługuje każdego dnia mnóstwo klientów, dzięki czemu krajowe i zagraniczne przesyłki pobraniowe zlecone poprzez dostępny na naszej stronie formularz są często znacznie tańsze niż te, które można nadać prywatnie. Już teraz wybierz najlepszą dla Ciebie opcję, a najtańszy kurier za pobraniem wkrótce zapuka do Twoich drzwi.

Kurier za pobraniem, przesyłka kurierska pobraniowa - Tania Paczka

Nadawanie i wysyłka kurierska za pobraniem

Interesuje Cię nadanie paczki kurierem za pobraniem? Skorzystaj z formularza dostępnego na Tania-paczka.net i sprawdź najlepsze oferty, odpowiadające Twoim potrzebom. Masz do dyspozycji kilka rodzajów przesyłki:

 • kopertę,
 • paczkę,
 • paletę,
 • gabarytową.

Wybór konkretnej opcji powinien być uzależniony od wymiarów i wagi nadawanych przedmiotów. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zwykła krajowa lub zagraniczna paczka pobraniowa, w której możesz umieścić ładunek o standardowych parametrach. Kolejną, wartą rozważenia opcją jest koperta. Sprawdzi się do wysyłki dokumentów czy innej, papierowej korespondencji i jest doskonałą alternatywą dla usług Poczty Polskiej, która nie zawsze trzyma się terminu dostaw. Dodatkowym atutem zlecenia za pośrednictwem naszej firmy przesyłki krajowej lub zagranicznej za pobraniem, jest jej atrakcyjna cena. Jest ona zalecana, zwłaszcza gdy Twój list musi zostać dostarczony możliwie najszybciej do adresata.

Wysyłki za pobraniem w Polsce i za granicą

Tania-paczka.net współpracuje z firmami oferującymi przewóz zarówno mniejszych krajowych i zagranicznych paczek za pobraniem, jak i tych wielkogabarytowych. Również ich cena jest niezwykle atrakcyjna. Większa przesyłka kurierska pobraniowa może zostać doręczona na palecie, masz do dyspozycji kilka rozmiarów, więc na pewno znajdziesz opcję dla siebie. Paczka tego typu idealnie nadaje się do wysyłki towarów o regularnych kształtach, lecz większej wadze i dużych wymiarach. Na drewnianym stelażu można umieścić różnego typu ładunki, np. materiały budowlane, czy sprzęt AGD. Z kolei przesyłka gabarytowa zalecana jest do nadania przedmiotów o niestandardowych wymiarach i dowolnej wadze. Możliwość wyboru różnorodnych, dostosowanych do potrzeb klienta sposobów przewozu towaru i jego dostawy sprawia, że wiele sklepów internetowych zamawia najtańszego krajowego i zagranicznego kuriera doręczającego powierzone mu przedmioty za pobraniem poprzez naszą stronę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w tabeli opłat uwzględniona została cena m.in. za ubezpieczenie paczki, doręczenie jej o określonej porze lub wyłącznie do rąk adresata.

Najtańsza krajowa i zagraniczna przesyłka pobraniowa

Do skutecznej wysyłki zarówno krajowej, jak i zagranicznej paczki za pobraniem będziesz potrzebować numeru Twojego konta bankowego, na które zostaną odesłane środki wpłacone przez adresata. Nie musisz podpisywać z nami umowy o współpracę, także jeśli korzystasz z ekspresowej, najtańszej na rynku usługi  kurierskiej jako przedsiębiorca. Cena zamówienia kuriera w celu odebrania przesyłki w takim przypadku pozostaje nadal bardzo atrakcyjna. Nasza oferta pobraniowa jest bardzo popularna wśród przedstawicieli branży e-commerce, którzy chcą umożliwić kupującemu zapłatę za wybrany towar dopiero w momencie jego dostawy. Takie rozwiązanie wzbudza zaufanie u nowych klientów sklepu internetowego, którzy obawiają się o rzetelność sprzedawcy.

Paczka za pobraniem - kurier lub paczkomat

Po wypełnieniu formularza i wybraniu przewoźnika trzeba jeszcze podać dokładne dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Jednak nie musisz zamawiać krajowego i zagranicznego kuriera za pobraniem do swojego domu, możesz skorzystać z alternatywy w postaci paczkomatów. Jej cena zdecydowanie zachęca do korzystania z oferty firmy InPost. Ta opcja umożliwia Ci wysyłkę towaru o dowolnej porze dnia i nocy, w wybranym punkcie. Również adresat będzie mógł odebrać przesyłkę kurierską pobraniową o każdej porze, w ciągu 48 godzin od doręczenia. Paczkomat sprawdzi się tylko do wysyłania towarów o małych i średnich gabarytach, ze względu na ograniczone rozmiary skrytek. Firm przewoźników wymaga, abyś samodzielnie wydrukował list przewozowy, który należy wręczyć kurierowi. W przypadku paczkomatu nie jest to potrzebne, towar nadajesz za pośrednictwem specjalnej aplikacji.

Paczka pobraniowa - nadawanie i wysyłka za pobraniem

Interesuje Cię łatwa, tania i szybka wysyłka pobraniowa? U nas jest ona dostępna zarówno dla przesyłek krajowych, jak i zagranicznych. Czas oczekiwania na realizację usługi uzależniony jest od wyboru konkretnego przewoźnika, jednak przeważnie kurier będzie u Ciebie już w najbliższy dzień roboczy. Cena paczek nadawanych za pobraniem za pośrednictwem naszej firmy jest bardzo atrakcyjna, często najniższa na rynku. Dodatkowo jest ona tylko nieznacznie wyższa niż standardowych, dlatego na pewno nie przepłacisz. W Tania-paczka.net masz do dyspozycji najlepsze, międzynarodowe firmy. Współpracujemy z m.in.:

 • FedEx,
 • DHL,
 • DPD,
 • TNT,
 • RABEN,
 • GEIS,
 • GLS,
 • InPost.

Jak wysłać przesyłki niestandardowe w DHL? - Tania-Paczka.net

18.02.2024
Bezpieczna wysyłka nietypowych przedmiotów jak rowery, AGD z DHL. Dowiedz się, jak przygotować i nadać paczkę niestandardową kurierem DHL. ...
CZYTAJ

Jak wysłać paczkę kurierem InPost? | Tania-paczka.net

10.02.2024
Chcesz wysłać paczkę kurierem InPost? Odkryj prosty i szybki sposób z Tania-Paczka.net. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak tanio i szybko nadawać przesyłki z InPost! ...
CZYTAJ

Jak odebrać paczkę z paczkomatu Inpost

04.02.2024
Jak odebrać paczkę z paczkomatu InPost? Dowiedz się, jak skorzystać z kodu odbioru i kodu QR, aby szybko odebrać przesyłkę z automatu Paczkomat. ...
CZYTAJ
Archiwum