Koszyk 0,00 0

Tanie przesyłki kurierskie krajowe - najtańsze paczki

Skorzystaj z pomocy Tania-paczka.net i wybierz najtańsze przesyłki krajowe na rynku! Współpracujemy z wszystkimi popularnymi firmami logistycznymi działającymi w Polsce. U nas w jednym miejscu porównasz wiele propozycji jednocześnie i wybierzesz dostawcę, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Oszczędzaj czas i pieniądze, nadając paczki przez internet, bez wychodzenia z domu. W tym celu skorzystaj z formularza dostępnego na stronie i zamów krajowe przesyłki kurierskie jeszcze dziś.

Paczki i przesyłki krajowe - kurier - Tania Paczka

Najtańsze przesyłki krajowe

W dzisiejszych czasach bardzo duży odsetek Polaków regularnie wybiera usługi kurierskie, zarówno na krajowe dostawy, jak i zagraniczne. Z tego powodu na rynku masz do dyspozycji wiele ofert od doświadczonych przewoźników. Jednak wyszukiwanie najlepszej i najtańszej opcji zajmuje dużo czasu, musisz odwiedzić stronę każdej firmy, aby móc porównać ich propozycje. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z brokera kurierskiego, który znacznie usprawnia proces rejestracji przesyłki krajowej.

Nawiązując współpracę z Tania-paczka.net masz gwarancję satysfakcji i dobrej ceny. Najtańsze przesyłki kurierskie krajowe możesz nadawać bez podpisania umowy z nami, zawsze na atrakcyjnych warunkach. Możesz skorzystać z usług następujących firm:

  • GLS,
  • DHL,
  • DPD,
  • GEIS,
  • TNT,
  • RABEN,
  • AmbroExpress,
  • FedEx.

Jeśli nie chcesz, aby paczka krajowa była odebrana z Twojego domu, możesz skorzystać z wygodnych paczkomatów InPost. Taka opcja sprawdzi się doskonale, gdy nie masz możliwości nadać przesyłki w godzinach pracy kuriera. Obecnie użytkownicy mają do dyspozycji tysiące punktów na terenie całego kraju, również w niewielkich, polskich miejscowościach! Paczkomaty cieszą się popularnością również w innych częściach Europy. Jednak takie rozwiązanie polecamy tylko w przypadku paczek o mniejszych gabarytach, które mogą pomieścić się w skrytkach pocztowych o ograniczonych wymiarach. 

Paczkomaty możesz obsługiwać bezdotykowo, wystarczy ściągnąć aplikację InPost i kierować się instrukcją. Dzięki temu nie trzeba stać w kolejce do nadania paczki, wystarczy wprowadzić dane nadania i czekać na otwarcie się skrzynki pocztowej. To również dobra opcja dla osób, do których nadajesz przesyłki krajowe. Adresat nie musi czekać na przyjście kuriera, powinien tylko podejść do najbliższego punktu InPost, o dowolnej porze dnia i nocy.

Tanie przesyłki kurierskie krajowe

Za pośrednictwem naszej firmy możesz wysłać dowolne przedmioty, które nie są zakazane lub wyłączone z przewozu, bez względu na ich kształt czy rozmiar. Mamy dla Ciebie tanie krajowe przesyłki paletowe, które sprawdzą się w przypadku dużych ładunków o regularnych kształtach, np. do transportu większego sprzętu AGD.

Poza tym za naszym pośrednictwem możesz nadawać gabarytowe przesyłki krajowe najtaniej na rynku! Przykładami takich przesyłek są np. zderzaki samochodowe, maski i drzwi samochodowe oraz inne części motoryzacyjne posiadające niestandarowy kształt, które ciężko zapakować w karton. Taka opcja zalecana jest do wysyłki przedmiotów o nieregularnych kształtach i jej cena jest wyliczana na podstawie objętości, a nie wagi. Tego typu paczkę nadasz u nas za pośrednictwem firmy AmbroExpress, która specjalizuje się w dostawach niestandardowych.

Usługi brokera kurierskiego polecamy nie tylko do wysyłki paczek, ale także korespondencji. Jeśli zależy Ci na terminowej dostawie ważnych dokumentów na terenie kraju, to takie rozwiązanie jest najlepsze. Jest to doskonała alternatywa dla Poczty Polskiej, która nie zawsze działa sprawnie. List nadasz bezpośrednio na naszej stronie z opcją odbioru kuriera lub nadania w jednym z tysięcy paczkomatów. Przesyłka krajowa tego typu jest bardzo tania, dlatego możesz z niej korzystać regularnie, np. w celach służbowych. 

Kurier - paczki krajowe i przesyłki

Wybierz najtańszą przesyłkę kurierską krajową z odbiorem z Twojego domu i ciesz się bezpieczną i ekspresową dostawą! Tania-paczka.net współpracuje tylko z rzetelnymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku, dlatego nie musisz się obawiać, że wysłane przedmioty zgubią się lub zniszczą w drodze do adresata. Możesz też dobrać ubezpieczenie, które zalecamy szczególnie w przypadku ładunków o większej wartości. Obsługujemy również dostawy na paczki zagraniczne do wielu krajów europejskich, na naszej stronie znajdziesz więcej szczegółów na temat oferty międzynarodowej.

Prowadzisz firmę i musisz wysłać dokumenty za granicę? Zobacz, dlaczego warto postawić na kuriera

25.01.2022
Korzystanie z usług brokera gwarantuje tanią wysyłkę dokumentów za granicę. Z tekstu dowiesz się, jakie korzyści odniesiesz dzięki temu rozwiązaniu i co możesz wysłać w przesyłce k...
CZYTAJ

Na czym polega działanie brokera kurierskiego?

10.01.2022
Korzystając z usług brokera kurierskiego, zyskujesz bezpieczeństwo oraz niższe ceny. Wyjaśniamy, na jakiej zasadzie działa taki pośrednik i na co zwrócić uwagę, wybierając konkretną firmę. ...
CZYTAJ

Czy można wysłać choinkę i ozdoby świąteczne kurierem? Podpowiadamy!

15.12.2021
Zastanawiasz się, czy wysyłka choinki i dekoracji świątecznych kurierem jest możliwa? Sprawdź, jak zamówić usługi kurierskie i w jaki sposób przygotować drzewko oraz ozdoby do bezpiecznego transpor...
CZYTAJ
Archiwum