Koszyk 0,00 0

Zlokalizuj przesyłkę - lokalizacja i śledzenie paczki DPD, DHL, InPost, GLS, FedEx, Geis, Raben, TNT, Ambro Express, Pekaes

Znajdź przesyłkę kurierską z pomocą Taniej Paczki

Jeszcze jakiś czas temu transport dóbr na długich dystansach bywał kłopotliwy. Oprócz opłat przewozowych należało liczyć się z długim czasem oczekiwania. Nie istniała też możliwość śledzenia przesyłek i trasy, jaką odbywała paczka. Obecnie przewóz przesyłek i listów jest szybki, prosty i przystępny cenowo. W rezultacie każdy może zlecić transport unikatowych dokumentów, wielkogabarytowych mebli, a nawet antyków czy materiałów budowlanych. Nasi przewoźnicy na co dzień dostarczają towary na terenie całej Polski. 

Lokalizacja przesyłek, śledzenie paczek

Kupiłeś kosztowne podręczniki? Zamówiłeś prezent dla przyjaciela? Czekasz na najnowsze wydanie Twojej ulubionej gazety? 

W takich sytuacjach możliwość lokalizacji i śledzenia przesyłki i paczki jest niezmiernie przydatna!

Moment zakupu lub sprzedaży produktu rozpoczyna czas oczekiwania, który zwykle trwa od kilku do kilkunastu dni. Nasza strona internetowa umożliwia śledzenie i lokalizowanie przesyłek i paczek największych przewoźników. Współpracujemy z takimi firmami jak:

 • DPD;
 • DHL;
 • INPOST;
 • GLS;
 • FEDEX;
 • GEIS;
 • RABEN;
 • TNT;
 • PEKAES;
 •  AMBRO EXPRESS.

Każde z przedsiębiorstw prowadzi działania oparte na szczegółowych regulaminach i precyzyjnych schematach postępowania. Dlatego też warto kontrolować czas dostarczenia wyczekiwanych towarów. W ten sposób łatwiej zaplanujesz odbiór swojego zamówienia!

Możliwość lokalizowania i śledzenia paczek i przesyłek jest też pomocnym narzędziem dla nadawców. Po wprowadzeniu numeru listu przewozowego są w stanie upewnić się, że towar dotarł do adresata również w przypadku transportu międzynarodowego.

Jakie możliwości daje śledzenie przesyłek i paczek?

Każdy towar pokonuje skomplikowaną drogę z rąk nadawcy do adresata, zależną od czynników zewnętrznych i charakterystyki trasy. Dzięki nowoczesnym systemom umożliwiającym śledzenie przesyłek lokalizacja paczek jest wiarygodna i szybko dostępna. Dostęp do dokładnej trasy danego produktu ma na celu:

 • zapewnienie bezpiecznego transportu towaru;
 • ulepszanie obecnych rozwiązań;
 • troskę o komfort korzystania z usług przewoźników;
 • dodatkową ochronę przed oszustwem i kradzieżą.

Przewóz towarów, zwłaszcza przy dłuższych dystansach, może być stresujący. Oprócz problemów logistycznych, związanych z transportem produktów, dochodzi ryzyko kradzieży lub zniszczenia mienia.

Pojawiają się też oszuści wypierający się faktu zawarcia jakiejkolwiek transakcji. Użycie śledzenia i lokalizacja przesyłek i paczek minimalizuje ryzyko utraty dóbr i pozwala na ewentualne odszukanie zaginionego towaru. 

Nie pamiętasz, kiedy zamówiłeś swoje ubrania? Z niecierpliwością czekasz na paczkęprzeznaczoną na konkretną okazję jak przyjęcie urodzinowe czy wyjazd survivalowy? Zlokalizuj paczkę! Dzięki naszej stronie internetowej będziesz w stanie przewidzieć datę lub godzinę wizyty kuriera. W ten sposób zaoszczędzisz czas związany z ustalaniem nowego terminu doręczenia paczek. 

Kiedy nastąpi dostarczenie paczki? - przesyłki międzynarodowe

Wysłałeś upominek do krewnych, którzy mieszkają za granicą i chcesz wiedzieć, kiedy dostarczy go kurier? Nic prostszego — śledź z nami paczki zagraniczne! Znajdź list przewozowy i zobacz widniejący na nim numer. Najczęściej jest on umieszczony poniżej kodu kreskowego. Następnie wpisz kolejne cyfry w okienku na górze tej strony i wciśnij czerwony przycisk „wyszukaj". Po wykonaniu tych czynności pojawi się ciąg danych od nadania po dostarczenie paczki. System ten szybko i skutecznie lokalizuje przesyłki międzynarodowe. Sprawdź, jak działa!

Jakie informacje znajdują się na liście przewozowym?

Dokument ten jest sporządzany najczęściej w czterech egzemplarzach. Jeden z nich tzw. wtórnik otrzymuje Zleceniodawca. Oryginał trafia do odbiorcy, a kolejne dwie wersje pozostają u kuriera. Jeśli chodzi o wysyłki zagraniczne, to list przewozowy stanowi podstawę do odprawy celnej. Pamiętaj, że dotyczy on zarówno eksportu, jak i importu i zawiera m.in. informacje o:

 • adresie nadawczym i odbiorczym,
 • rodzaju opakowania,
 • zwartości, wymiarach i wadze paczki,
 • opłatach frachtowych za przesyłki zagraniczne itp.

Oferujemy szybkie i bezpieczne przesyłki zagraniczne

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. W związku z tym możemy Ci zaproponować najszybsze przesyłki zagraniczne w dobrej cenie. Korzystając z naszego serwisu, zamówisz dostarczenie paczki do większości krajów europejskich. Wszystkie formalności związane ze zleceniem nadania załatwisz bez wychodzenia z domu lub z biura. Wysyłka paczki jest praktycznie możliwa z każdego miejsca, w którym masz zasięg internetu. W ten sposób to Ty decydujesz czy i kiedy mają ruszyć w drogę przygotowane przez Ciebie przesyłki zagraniczne. Nasza rola polega na pośredniczeniu między Tobą a wskazanym w formularzu kurierem. Ułatwiamy Ci wybór optymalnej oferty, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Dzięki naszej pracy oszczędzasz czas, który do tej pory poświęcałeś na przeglądanie wielu stron różnych przewoźników. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny i przejrzysty cennik. Przekonaj się i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Nie czekaj! Zlokalizuj paczkę i przesyłkę!

Łatwy i rzetelny monitoring podróży towarów pozwala na kontrolę danej sytuacji i wprowadzenie ewentualnych poprawek w planach działania. Lokalizacja przesyłek i paczek pozwala też zminimalizować stres związany z wysyłką unikatowych lub kosztownych produktów. Istnieje wiele czynników, które zaburzają standardowy czas doręczania dóbr. Należą do nich:

 • obecna sytuacja sanitarno-epidemiologiczna i dodatkowe procedury, jak konieczność dezynfekcji paczek;
 • ogólna dostępność towaru i stan magazynowy danego dostawcy;
 • stopień zainteresowania produktem, zwłaszcza w przypadku popytu sezonowego.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nadawca tracił kontakt ze swoim mieniem w momencie nadania wysyłki. Obecnie może je łatwo zlokalizować, a także prześledzić jego trasę. Czasem przydatna jest też data wysyłki danego towaru, zwłaszcza w przypadku formalnych transakcji. Po wpisaniu niezbędnych danych do systemu każdy użytkownik ma możliwość prześledzenia trasy, jaką pokonał towar. 

Szukaj paczki kurierskiej online

Czekasz na kuriera? Zlokalizuj swoją paczkę lub przesyłkę bez wychodzenia z domu!

Oczekiwanie na wiadomość ze strony przewoźnika, sprzedawcy czy klienta bywa niezmiernie frustrujące. Samodzielna lokalizacja przesyłek i ich śledzenie jest skuteczniejszym rozwiązaniem, które oszczędza czas wszystkich zainteresowanych. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyszukiwarki.

Jak sprzedawać rękodzieła przez Internet? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

25.09.2023
Chcesz zacząć zarabiać na wyrobach handmade? Podpowiadamy, jak rozpocząć skuteczną sprzedaż rękodzieła przez Internet. Dowiedz się, gdzie szukać odbiorców oraz jak zapakować przesyłki kurierskie. ...
CZYTAJ

3 sposoby na usprawnienie procesu wysyłki w Twoim sklepie internetowym

11.09.2023
Zależy Ci na usprawnieniu procesu dostaw w Twoim sklepie online? Przedstawiamy 3 sposoby, które przyspieszą wysyłkę, pomogą zautomatyzować czynności i zadbać, aby przesyłka kurierska sprawnie dotarła do ...
CZYTAJ

O czym pamiętać, pakując produkty do wysyłki do klienta?

21.08.2023
Prowadzisz sklep internetowy? Podpowiadamy, jakie opakowania wybrać i jak zapakować oraz zabezpieczyć wysyłane produkty, aby zrobić pozytywne wrażenie na kliencie. Sprawdź i zamów zaufanego kuriera. ...
CZYTAJ
Archiwum