Koszyk 0,00 0

Zlokalizuj przesyłkę - lokalizacja i śledzenie paczki DPD, DHL, InPost, GLS, FedEx, Geis, Raben, TNT, Ambro Express

Jeszcze jakiś czas temu transport dóbr na długich dystansach bywał kłopotliwy. Oprócz opłat przewozowych należało liczyć się z długim czasem oczekiwania. Nie istniała też możliwość śledzenia przesyłek i trasy, jaką odbywała paczka. Obecnie przewóz przesyłek i listów jest szybki, prosty i przystępny cenowo. W rezultacie każdy może zlecić transport unikatowych dokumentów, wielkogabarytowych mebli, a nawet antyków czy materiałów budowlanych. Nasi przewoźnicy na co dzień dostarczają towary na terenie całej Polski. 

Lokalizacja przesyłek, śledzenie paczek

Kupiłeś kosztowne podręczniki? Zamówiłeś prezent dla przyjaciela? Czekasz na najnowsze wydanie Twojej ulubionej gazety? 

W takich sytuacjach możliwość lokalizacji i śledzenia przesyłki i paczki jest niezmiernie przydatna!

Moment zakupu lub sprzedaży produktu rozpoczyna czas oczekiwania, który zwykle trwa od kilku do kilkunastu dni. Nasza strona internetowa umożliwia śledzenie i lokalizowanie przesyłek i paczek największych przewoźników. Współpracujemy z takimi firmami jak:

 • DPD;
 • DHL;
 • INPOST;
 • GLS;
 • FEDEX;
 • GEIS;
 • RABEN;
 • TNT;
 •  AMBRO EXPRESS.

Każde z przedsiębiorstw prowadzi działania oparte na szczegółowych regulaminach i precyzyjnych schematach postępowania. Dlatego też warto kontrolować czas dostarczenia wyczekiwanych towarów. W ten sposób łatwiej zaplanujesz odbiór swojego zamówienia!

Możliwość lokalizowania i śledzenia paczek i przesyłek jest też pomocnym narzędziem dla nadawców. Po wprowadzeniu numeru listu przewozowego są w stanie upewnić się, że towar dotarł do adresata również w przypadku transportu międzynarodowego.

Jakie możliwości daje śledzenie przesyłek i paczek?

Każdy towar pokonuje skomplikowaną drogę z rąk nadawcy do adresata, zależną od czynników zewnętrznych i charakterystyki trasy. Dzięki nowoczesnym systemom umożliwiającym śledzenie przesyłek lokalizacja paczek jest wiarygodna i szybko dostępna. Dostęp do dokładnej trasy danego produktu ma na celu:

 • zapewnienie bezpiecznego transportu towaru;
 • ulepszanie obecnych rozwiązań;
 • troskę o komfort korzystania z usług przewoźników;
 • dodatkową ochronę przed oszustwem i kradzieżą.

Przewóz towarów, zwłaszcza przy dłuższych dystansach, może być stresujący. Oprócz problemów logistycznych, związanych z transportem produktów, dochodzi ryzyko kradzieży lub zniszczenia mienia.

Pojawiają się też oszuści wypierający się faktu zawarcia jakiejkolwiek transakcji. Użycie śledzenia i lokalizacja przesyłek i paczek minimalizuje ryzyko utraty dóbr i pozwala na ewentualne odszukanie zaginionego towaru. 

Nie pamiętasz, kiedy zamówiłeś swoje ubrania? Z niecierpliwością czekasz na paczkęprzeznaczoną na konkretną okazję jak przyjęcie urodzinowe czy wyjazd survivalowy? Zlokalizuj paczkę! Dzięki naszej stronie internetowej będziesz w stanie przewidzieć datę lub godzinę wizyty kuriera. W ten sposób zaoszczędzisz czas związany z ustalaniem nowego terminu doręczenia paczek. 

Nie czekaj! Zlokalizuj paczkę i przesyłkę!

Łatwy i rzetelny monitoring podróży towarów pozwala na kontrolę danej sytuacji i wprowadzenie ewentualnych poprawek w planach działania. Lokalizacja przesyłek i paczek pozwala też zminimalizować stres związany z wysyłką unikatowych lub kosztownych produktów. Istnieje wiele czynników, które zaburzają standardowy czas doręczania dóbr. Należą do nich:

 • obecna sytuacja sanitarno-epidemiologiczna i dodatkowe procedury, jak konieczność dezynfekcji paczek;
 • ogólna dostępność towaru i stan magazynowy danego dostawcy;
 • stopień zainteresowania produktem, zwłaszcza w przypadku popytu sezonowego.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nadawca tracił kontakt ze swoim mieniem w momencie nadania wysyłki. Obecnie może je łatwo zlokalizować, a także prześledzić jego trasę. Czasem przydatna jest też data wysyłki danego towaru, zwłaszcza w przypadku formalnych transakcji. Po wpisaniu niezbędnych danych do systemu każdy użytkownik ma możliwość prześledzenia trasy, jaką pokonał towar. 

Czekasz na kuriera? Zlokalizuj swoją paczkę lub przesyłkę bez wychodzenia z domu!

Oczekiwanie na wiadomość ze strony przewoźnika, sprzedawcy czy klienta bywa niezmiernie frustrujące. Samodzielna lokalizacja przesyłek i ich śledzenie jest skuteczniejszym rozwiązaniem, które oszczędza czas wszystkich zainteresowanych. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyszukiwarki.

Prowadzisz firmę i musisz wysłać dokumenty za granicę? Zobacz, dlaczego warto postawić na kuriera

25.01.2022
Korzystanie z usług brokera gwarantuje tanią wysyłkę dokumentów za granicę. Z tekstu dowiesz się, jakie korzyści odniesiesz dzięki temu rozwiązaniu i co możesz wysłać w przesyłce k...
CZYTAJ

Na czym polega działanie brokera kurierskiego?

10.01.2022
Korzystając z usług brokera kurierskiego, zyskujesz bezpieczeństwo oraz niższe ceny. Wyjaśniamy, na jakiej zasadzie działa taki pośrednik i na co zwrócić uwagę, wybierając konkretną firmę. ...
CZYTAJ

Czy można wysłać choinkę i ozdoby świąteczne kurierem? Podpowiadamy!

15.12.2021
Zastanawiasz się, czy wysyłka choinki i dekoracji świątecznych kurierem jest możliwa? Sprawdź, jak zamówić usługi kurierskie i w jaki sposób przygotować drzewko oraz ozdoby do bezpiecznego transpor...
CZYTAJ
Archiwum