Koszyk 0,00 0

Paczka do Holandii - jak zamówić taniego kuriera

18-04-2021

Wyślij paczkę do Holandii z Tania-Paczka.net

 

Holandia pomimo skromnej populacji około 17 milionów, jest to jeden z najważniejszych punktów wyjazdów Polaków w celach zarobkowych. Jest to również jeden z ważniejszych pranterów handlowych dla Polski w zakresie importu i eksportu. Co roku Polska eksportuje i importuje do Holandii towary i usługi o wartości 6 miliardów euro.

 

Wynika to w dużej mierze z istnienia w Holandii wielu dużych portów, takich jak port w Rotterdamie - najbardziej ruchliwy w Europie. Niezależnie od tego, czy wysyłasz do Amsterdamu czy Eindhoven, Rotterdamu czy Utrechtu, Tania-Paczka.net zapewni, że Twoje paczki dotrą do celu na czas. Firmy eCommerce mogą jeszcze bardziej ułatwić ten proces, korzystając z wtyczki Tania-Paczka do swoich sklepów internetowych, która usprawnia dostawę, oszczędzając czas i pieniądze.

 

Paczka do Holandii

Szukasz najtańszego sposobu na wysłanie paczki do Holandii? Nie szukaj dalej. 

Znalezienie taniej przesyłki do Holandii nie musi być trudne. Dzięki ofercie renomowanych firm kurierskich, takich jak GLS, TNT i wielu innych, możesz znaleźć usługę odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Wysyłaj paczki do Holandii już od 47,97 zł + VAT

 

Tania paczka kurierem do Holandii

 

Holandia - najczęściej zadawane pytania

 

 

Jak długo trwa wysyłka paczki z Polski do Holandii?

Dostawa paczki z Polski do Holandii jest bardzo szybka. Oba kraje są państwami członkowskimi UE, więc połączenia pocztowe są dobrze rozwinięte. Większość paczek z Polski do Holandii dotrze w ciągu 2-3 dni, a czas dostawy za pośrednictwem większości firm kurierskich raczej nie będzie dłuższy niż 4 dni.

 

Jak wysłać paczkę do Holandii, Niderlandów

Wysłanie paczki do Holandii zasadniczo nie różni się od wysłania przesyłki w każde inne miejsce w Unii Europejskiej. Paczkę należy należycie zabezpieczyć, dbając o to, aby była zapakowana w karton w kształcie prostopadłościanu. Jeżeli chcesz wysłać paczkę kurierem oszczędzając czas i pieniądze, zapoznaj się z tym artykułem: JAK ZAMÓWIĆ KURIERA PRZEZ INTERNET?

 

 

Paczka do Holandii – ile to kosztuje?

Ceny przesyłek do Holandii zaczynają się od 47,97 zł za przesyłkę do 2kg + VAT i kończą na 78,86 zł + VAT za 30 kilogramów.

Nadania paczki kurierem do Holandii jest atrakcyjnym rozwiązaniem nie tylko jeżeli zamierzamy ją nadać do odbiorcy w Holandii lub kontrahenta, lecz również, jeżeli zamierzamy się tam wybrać osobiście a nasz bagaż przekracza limity bagażowe u przewoźników drogowych czy lotniczych.

Korzystając z usług Taniej Paczki możesz również liczyć na szybki czas dostarczenia przesyłki – paczki do Holandii, który wynosi 3 dni robocze!

Zasada w wycenie przesyłek jest prosta, im paczka cięższa i większa tym droższa. Przesyłkę mierzymy i ważymy zawsze po przygotowaniu do wysyłki, czyli wraz z opakowaniem.  Szczegółowe informacje na temat ewentualnych dopłat znajdziesz w zakładce “Cennik”.

 

wyceń paczkę

 

Czy muszę zajmować się sprawami celnymi przy wysyłce z Wielkiej Brytanii do Holandii?

Ponieważ zarówno Polska, jak i Holandia należą do UE, deklaracje celne nie muszą być składane przy wysyłaniu paczek między tymi dwoma krajami.

 

 

Czy usługa jest realizowane w systemie "od drzwi do drzwi"

Dla Twojej wygody Tania-Paczka oferuje usługę dostawy od drzwi do drzwi. Jeśli chcesz, aby kurier odebrał przesyłkę z domu lub miejsca pracy, wybierz opcję odbioru podczas wypełniania szczegółów zamówienia. Następnie zapłać za usługę i bezpiecznie zapakuj przesyłkę. Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące pakowania paczek w dziale BLOG, a już nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swojej przesyłki. Gdy przyjedzie kurier, przekaż mu przesyłkę i zrelaksuj się - Twoja paczka jest w dobrych rękach. Przesyłak po 3 dniach zostanie doręczona bezpośrednio do rąk odbiorcy.

 

Czy mogę wysłać paczkę do Holandii w czasie pandemii (covid)

Przesyłki nadawane do Holandii nie są obłożone dodatkowymi obostrzeniania z powodu pandemii. Jednym ograniczenie jest maksymalna waga 30 kg jednej przesyłki.

 

Jak należy zaadresować przesyłkę do Holandii?

Holenderskie zwyczaje dotyczące formatu adresu są bardzo podobne do tych obowiązujących w Polsce. Pierwsza linia adresu powinna składać się z imienia i nazwiska odbiorcy, a druga z nazwy ulicy i numeru domu (zwyczajowo numer domu pisze się po nazwie ulicy,  tak jak w Polsce)

 

Trzecia linia powinna zawierać kod pocztowy, który jest zwykle w formacie "1234 AB", a czwarta linia powinna po prostu czytać "Holandia".

 

 

Śledzenie przesyłki do Holandii

Tania-Paczka.net zapewnia bezpłatne śledzenie przesyłki od drzwi do drzwi. Możesz monitorować drogę przesyłki od seskanowania jej przez kuriera do chwili doręczenia jej do odbiorcy w Holandii - wystarczy, że wprowadzisz numer przesyłki na naszej stronie śledzenia paczek.

 

Tanie przesyłki zagraniczne do Holandii

Dzięki ofercie serwisu Tania-Paczka.net możesz skorzystać z taniej dostawy przesyłek do Holandii i innych krajów. Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczkę do Barcelony czy Lizbony. Nasze kontrakty z głównymi przewoźnikami międzynarodowymi pozwalają nam utrzymać niskie ceny dostawy przesyłek niezależnie od tego, dokąd zmierzają.

 

Koszt wysyłki paczki

Nasz system kurierski został zaprojektowany tak, aby wysyłka paczek była tak prosta i nieskomplikowana, jak to tylko możliwe. Cena, którą widzisz, jest ceną, którą płacisz. Zawiera ona wszystkie dodatki paliwowe i opłaty drogowe, opłaty strefowe itp. Wszystkie te koszty są uporządkowane w taki sposób, abyś mógł od razu stwierdzić, która usługa jest dla Ciebie odpowiednia. Chcemy, chcemy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

 

tania-paczka

 

 

Powrót

Nowości i trendy w usługach kurierskich w 2024 roku

18.06.2024
Rok 2024 przynosi wiele innowacji w branży usług kurierskich. Dowiedz się, w jaki sposób będzie kształtował się nowoczesny rynek usług kurierskich w najbliższych latach!  ...
CZYTAJ

Jak zwrócić paczkę inpost

02.06.2024
Dowiedz się, jak bezproblemowo zwrócić paczkę InPost za pomocą aplikacji InPost Mobile. Szybki zwrot towaru od A do Z. Sprawdź instrukcję krok po kroku! ...
CZYTAJ

Jak prawidłowo zapakować opony do wysyłki kurierem FedEx

21.05.2024
Wyślij opony kurierem FedEx bez problemów! Sprawdź zasady pakowania i dowiedz się, jak szybko i sprawnie nadać przesyłkę. ...
CZYTAJ
Archiwum