Koszyk 0,00 0

Paczka do Danii - jak zamówić kuriera

21-04-2021

Paczka do Danii

Dania to ojczyzna Lego i Carlsberga oraz najbardziej wysunięty na południe kraj skandynawski. Położenie Danii sprawia, że jest ona ważnym węzłem handlowym dla regionu nordyckiego, Europy kontynentalnej oraz krajów bałtyckich w Europie Północnej. Jako jeden z członków-założycieli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w 1973 roku, Polska i Dania utrzymują silne stosunki handlowe, których wartość wynosi około 7 miliardów euro. Liczba paczek wysyłanych do Danii wzrosła w ostatnich latach, ponieważ szacuje się, że 30 000 obywateli Polski mieszka w tym kraju.

 

Wyślij paczkę do Danii z Tania-Paczka.net

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać paczkę do Kopenhagi czy Aarhus, wysyłanie paczek do Danii może być drogim i trudnym procesem. Jedną z najskuteczniejszych i najtańszych metod jest skorzystanie z usług kurierów oferujących zniżki. Serwis kurierski Tania-Paczka.net może dostarczyć paczkę w ciągu 2-3 dni, a ceny zaczynają się od 65,04 zł + VAT.

 

Korzystamy tylko z uznanych kurierów przy dostarczaniu naszych paczek. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom usługi kurierskie GLS oraz TNT na dostawę paczek do Danii.

 

 

Wysyłaj paczki do Danii już od 65,04 zł + VAT

 

Paczka do danii tani kurier do Dani

 

Dania - najczęściej zadawane pytania

 

 

Ile kosztuje wysłanie paczki z Polski do Danii?

Z serwisem Tania-Paczka mogą Państwo wysłać paczkę do Danii już od 65,04 zł + VAT. Ostateczny koszt zależy od wielkości paczki oraz jej wagi i kształtu. Posiadamy szeroką gamę firm kurierskich odbiór przesyłki zagranicznej następuje na następny dzień roboczy dniu. Dostawa trwa maksymalnie 3 dni. Uzyskaj wycenę i zarezerwuj swoją przesyłkę do Danii już dziś!

 

Ile kosztuje wysłanie paczki z Danii do Polski

Wysyłka z Danii do Polski zaczyna się już od 149,60 zł. Koszt wysyłki z Danii do Polski będzie się różnił w zależności od rozmiaru i wagi paczki, kuriera i usługi, którą wybierzesz. Niezależnie od tego, czy chcesz dostarczyć przesyłkę do Aarhus czy Kopenhagi, wybierając Parcel2Go, zawsze otrzymasz przesyłkę do Danii w najlepszej cenie!

 

wyceń paczke

 

Jak długo trwa wysyłka paczki z Polski do Holandii?

Dostawa paczki z Polski do Danii trwa 3 dni robocze. Zarówno Polska jak i Dania są członkami Unii Europejskiej, więc połączenia pocztowe są dobrze rozwinięte.

 

 

Jak wysłać paczkę do Danii

Wysłanie paczki zagranicznej do Danii nie różni się od wysłania przesyłki w każde inne miejsce w Unii Europejskiej. Paczkę należy należycie zabezpieczyć, dbając o to, aby była zapakowana w karton w kształcie prostopadłościanu.

 

Jeżeli nie wiesz, jak zamówić kuriera do domu lub firmy a chcesz, aby odebrał do Ciebie przesyłkę i dostarczył ja bezpośrednio do odbiorcy w Danii zapoznaj się z tym artykułem: JAK ZAMÓWIĆ KURIERA PRZEZ INTERNET?

 

 

Czy odbiorca w Danii będzie musiał odebrać przesyłkę z lokalnego urzędu pocztowego?

Tania-Paczka.net oferuje usługę "od drzwi do drzwi", czyli kurier doręczy paczkę bezpośredni do rąk odbiorcy. Jeżeli adresata nie ma w domu w momencie dostawy, wtedy paczka zostanie pozostawiona w lokalnym Parcel Shopie.

 

Jakiej wielkości paczki mogę wysłać do Danii?

W ruchu międzynarodowym możemy nadać przesyłkę, która waży do 30 kilogramów i ma maksymalne wymiary 80x60x200 centymetrów – przy czym suma obwodu i najdłuższego boku nie może przekroczyć 300 cm.

Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać, aby umieścić ją w mocnym kartonie dostosowanym do wielkości i wagi tego co chcemy wysłać. W środku paczki nie powinny być pustych przestrzeni, aby zawartość się nie przesuwała.

 

Jak długo idzie paczka z Polski do Danii?

Gwarantowany czas doręczenia przez przewoźnika to 3 dni robocze.

 

Czy muszę mieć dostęp do drukarki, aby nadać przesyłkę?

Jeżeli wybierzesz przewoźnika GLS, nie musisz mieć drukarki. Kurier przyjedzie do Ciebie z wydrukowaną etykietą. Radzimy jednak napisać adres odbiorcy na kartonie. W przypadku odklejenia się etykiety, nie będzie problemu z identyfikacją przesyłki.

 

Czy jest dostępne śledzenie paczki do Danii?

Oferujemy bezpłatną usługę śledzenia paczki. Możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie jej drogi za pomocą naszego narzędzia do śledzenia przesyłek.

 

Czy mogę wysłać części samochodowe do Danii?

Tak, możemy wysyłać paczki do Danii za pomocą naszych usług kurierskich. Warunkiem jest, aby towar był zapakowany w karto o kształcie prostopadłościanu.

 

Paleta do Danii

Jeżeli jesteś zainteresowany wysłaniem palety do Danii lub innego kraju, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Podaj następujące informacji

  • Kod pocztowy nadawcy
  • Kod pocztowy odbiorcy
  • Kraj odbiorcy
  • Rozmiar palety: szerokość/długość/wysokość
  • Waga palety
  • Na kiedy paleta jest gotowa do odbioru przez kuriera

 

Przesyłki kurierskie do Danii

Wysłanie paczki z Polski do Dani lub z powrotem nie musi być drogie i skomplikowane. Dzięki odpowiednio zorganizowanym procedurom przewozowym profesjonalne firmy kurierskie są w stanie przekazać taką paczkę od nadawcy do odbiorcy w ciągu kilku dni roboczych. Wysyłając przesyłki do Danii, korzystasz z najwyższej jakości usług kurierskich a zamówienie kuriera na stornie tania-paczka.net trwa mniej niż 2 minuty.

 

 

Może Cię zainteresować:

 

 

tania-paczka.net

 

 

Powrót

Jak wysłać przesyłki niestandardowe w DHL? - Tania-Paczka.net

18.02.2024
Bezpieczna wysyłka nietypowych przedmiotów jak rowery, AGD z DHL. Dowiedz się, jak przygotować i nadać paczkę niestandardową kurierem DHL. ...
CZYTAJ

Jak wysłać paczkę kurierem InPost? | Tania-paczka.net

10.02.2024
Chcesz wysłać paczkę kurierem InPost? Odkryj prosty i szybki sposób z Tania-Paczka.net. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak tanio i szybko nadawać przesyłki z InPost! ...
CZYTAJ

Jak odebrać paczkę z paczkomatu Inpost

04.02.2024
Jak odebrać paczkę z paczkomatu InPost? Dowiedz się, jak skorzystać z kodu odbioru i kodu QR, aby szybko odebrać przesyłkę z automatu Paczkomat. ...
CZYTAJ
Archiwum