Koszyk 0,00 0

Paczki do Anglii - Tani kurier Wielka Brytania

05-12-2020

Paczki do Anglii - Tani kurier Wielka Brytania

Dotychczas, chcąc nadać paczkę do Anglii, wiele osób wybierało Pocztę Polską.  A jak to wyglądało w praktyce. Zatem wchodzisz do najbliższego urzędu pocztowego. Dołączasz do kolejki i czekasz 10 minut. Podchodzisz do okienka mając nadzieję, że pracownik poczty nie zada Ci żadnych pytań, na które nie możesz odpowiedzieć. Okazuje się, że zapomniałeś sprawdzić wagę paczki i jej rozmiar. Zaczynasz wypełniać druczek nadania i wracasz na koniec kolejki. I właśnie wtedy pojawia się myśl: na pewno jest łatwiejszy sposób na wysłanie paczki do Anglii?  

Paczka-do-anglii

Mając świadomość jak wielu rodaków mieszka w Wielkiej Brytanii, poszerzyliśmy nasze usługi o tanie przesyłki kurierskie z Polski do Wielkiej Brytanii (Anglia, Szkocja, Walia)  jak również do Irlandii.

Wysyłanie paczki za pomocą Tania-Paczka.net jest proste, szybkie i tanie. Z naszych ustaleń wynika, że rezerwacja przesyłki za pośrednictwem strony Tania-Paczka.net zajmuje 1,5–2 minuty.

Wysyłki paczek do Anglii

Jak zamówić kuriera i wysłać paczkę do Anglii:

  1. Przygotuj paczkę do wysyłki kurierem. Wybierz prawidłowe opakowanie i zabezpiczeć zawartość
  2. Wejdź na stornę tania-paczka.net, wprowadź wagę i rozmiary przesyłki i poznaj cenę. Możesz równeiż sprawdziź ceny w poszczegółnych przedziałach wagowych: Cennik Anglia
  3. Wprowadź adres nadawcy oraz adresata przesyłki i zamów kuriera przez internet
  4. Śledź swoją paczkę online, aż dotrze do odbiorcy

paczki do Anglii

Jak zapakować paczkę do wysyłki do Anglii

Przed zważeniem i zmierzeniem paczki, należy ją prawidłowo zapakować. Każda firma kurierska wymaga, aby przesyłki były należycie przygotowane do transportu, aby  bezpiecznie dotarły do celu oraz nie uszkodziły innych paczke. 

O czym należy pamiętać przy pakowaniu paczki:

  • Wybierz pudełko w zależności od wielkości jego zawartości - Rozmiar Twojej paczki powinien być nieco większy niż zawartość, ale nie na tyle duży, aby przedmiot był luźny wewnątrz pudełka.
  • Wybierz opakowanie, które ochroni Twoją paczkę przed uszkodzeniami - jest to szczególnie ważne w przypadku przedmiotów delikatnych lub wartościowych. Zalecamy stosowanie pudeł z podwójnej tektury falistej i wielu wewnętrznych materiałów opakowaniowych, takich jak folia bąbelkowa i styropian. Do zabezpieczenia paczki możesz również użyć pogniecionych gazet.
  • Upewnij się, że prawidłowo oznaczyłeś paczkę - kiedy zamówisz kuriera po odbiór paczki, wyślemy etykietę na podany przez Ciebie adres e-mail. Wszystko, co musisz zrobić, to wydrukować to i mocno przymocować do zewnętrznej części paczki, upewniając się, że nic nie zasłania kodu kreskowego. Jeżeli wybrałeś kuriera GLS, nie musisz się martwić etykietą, gdyż kurier przywiezie ją ze sobą. Jednakże dla bezpieczeństwa radzimy umieszczenia adresu odbiorcy na opakowaniu.
  • Wyceń paczkę w kalkulatorze - Pamiętaj że wagę i rozmiary przesyłki wpisujesz do kalkulatora online dopiero po jej zapakowaniu.

Paczka do Anglii - ile kosztuje

Przesyłka wysłana za naszym pośrednictwem może ważyć maksymalnie 30 kg a ceny zaczynają się już od 59 zł za przesyłkę do 2 kg. Koszt paczki do Anglii o wadze 30 kg to 109 zł. Zasada jest prosta, im paczka cięższa tym droższa.

Przesyłki są transportowane w systemie door to door, co oznacza, że kurier odbierze paczkę od Ciebie z domu lub firmy i doręczy  bezpośrednio do odbiorcy. Zatem wystarczy, że zamówisz kuriera przez internet i wydasz mu przesyłkę.

Czy muszę wydrukować list przewozowy? Jeżeli wybierzesz kuriera firmy GLS, kurier przywiezie wydrukowaną etykietę ze sobą.

Ile idzie paczka do Anglii

Czas dostawy przesyłki z Polski do Wielkiej Brytanii to jedynie 2-3 dni robocze. Zatem paczka wysłana w poniedziałek już w środę jest doręczana do odbiorcy. Jeżeli chcesz znać ile kosztują przesyłki zagraniczne sprawdź nasz cennik przesyłek kurierskich.

Śledzenie paczki

Po wysłaniu paczki prawdopodobnie będziesz chciał mieć pewność, że dotrze do odbiorcy w Wielkiej Brytanii. Na szczęście możesz śledzić swoją przesyłkę online od momentu jej odebrania przez kuriera. Na naszej stornie możesz śledzić status online swojej paczki w dowolnym momencie. Gdy już będziesz mieć pod ręką numer śledzenia przesyłki, wprowadź go do naszego narzędzia do śledzenia przesyłek online: śledzenie przesyłki.

Otrzymasz informacje o tym, gdzie jest Twoja paczka, jak przebiega jej podróż i kiedy możesz się spodziewać jej doręczenia. Możesz wysłać odbiorcy numer śledzenia przesyłki, aby mógł ją monitorować samodzielnie. Nasze narzędzie do śledzenia jest bezpłatne dla każdego, więc po prostu wyślij im link!

Kurier Polska - Anglia

Jak sam widzisz nie ma potrzeby marnowania czasu w kolejkach na poczcie. Od naszych Klientów nie wymagamy zawierania stałych umów współpracy. Kuriera możesz zamówić bezpłatnie przez internet do domu lub firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu, otrzymasz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz. Szybko i niskim kosztem możesz wysłać paczkę nie tylko do Anglii, lecz również do innych krajów europejskich jak Irlandia, Niemcy czy Francja.

tani kurier do anglii

Powrót

Jak wysłać przesyłki niestandardowe w DHL? - Tania-Paczka.net

18.02.2024
Bezpieczna wysyłka nietypowych przedmiotów jak rowery, AGD z DHL. Dowiedz się, jak przygotować i nadać paczkę niestandardową kurierem DHL. ...
CZYTAJ

Jak wysłać paczkę kurierem InPost? | Tania-paczka.net

10.02.2024
Chcesz wysłać paczkę kurierem InPost? Odkryj prosty i szybki sposób z Tania-Paczka.net. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak tanio i szybko nadawać przesyłki z InPost! ...
CZYTAJ

Jak odebrać paczkę z paczkomatu Inpost

04.02.2024
Jak odebrać paczkę z paczkomatu InPost? Dowiedz się, jak skorzystać z kodu odbioru i kodu QR, aby szybko odebrać przesyłkę z automatu Paczkomat. ...
CZYTAJ
Archiwum