Koszyk 0,00 0

Jak wysłać wózek dziecięcy kurierem?

25-11-2020

Jak wysłać wózek dziecięcy kurierem

Jak wysłać wózek kurierem

Wózki spacerowe, głębokie, bliźniacze, i biegowe i spacerowe to niezbędne przedmioty, gdy masz niemowlę lub małe dziecko, ale ten dzień nadejdzie, gdy Twoje pociechy będą szczęśliwsze chodzić, biegać, jeździć na rowerze, wrotkach lub hulajnogach, zamiast siedzieć wózkach dziecięcych.

Wiele osób sprzedaje swoje używane wózki w serwisie Allegro, OLX lub w innych witrynach zajmujących się sprzedażą. Z przyjemnością informujemy, że wysłanie wózka kupującemu, znajomemu lub krewnemu nie musi być uciążliwe. Oto nasze rady dotycząca wysyłania wózka kurierem.

 

 

 

Przygotowywanie wózka do wysłaniaPrzygotowywanie wózka do wysłania kurierem

Pierwszym krokiem do wysłania wózka jest złożenie go i usunięcie wszelkich zdejmowanych elementów, takich jak osłony przeciwdeszczowe, i nie zapomnij o ulubionej zabawce Twojego malucha!

Kolejną rzeczą, którą należy sprawdzić, szukając cen wysyłki przez kuriera, są wymiary Twojego zapakowanego wózka. Dla wielu rodziców przestrzeń w domu jest często na wagę złota i jest mało prawdopodobne, abyś zatrzymał pudełko, w którym kupiłeś wózek. Jeśli masz, świetnie, znacznie ułatwi to przygotowanie wózka do wysyłki i zmniejszy jej koszty.  

Jeśli jednak pudełko nie jest dostępne, a nie masz innego wystarczająco dużego, sugerujemy zapytać w lokalnych sklepach i supermarketach, czy mają jakieś puste pudełka, których możesz użyć.

 

Pakowanie wózka do wysyłki kurierem


Jeśli nie możesz ponownie użyć pudełka z innego zakupu, takiego jak sprzęt hi-fi lub sprzęt kuchenny, możesz umieścić swój wózek w dwóch grubych workach na śmieci (nie tych bardzo tanich) i napełnić zgniecioną gazetą lub innym wypełniaczem do pakowania.

Do owinięcia przesyłki  z zewnątrz użyj folii bąbelkowej lun folii stretch. Upewnij się, że opakowanie jest odpowiednio gwintowane, bez luźnych końców i jest tak zwarte, wyściełane i wytrzymałe, jak to tylko możliwe.

 

PAMIĘTAJ!

Wózek, który nie jest zapakowany w karton zawsze jest przesyłką niestandardową podlegającą dodatkowej opłacie.

 

Gdy wszystko masz spakowane, dokładnie zmierz paczkę. Użyj do tego wagi domowej. Pojedynczy wózek waży od 6 do 12 kg - w zależności od marki i stylu. Proszę nie zgadywać, że jeśli Twoja paczka przekroczy inny przedział cenowy, możesz zostać obciążony kosztami nadwagi i weryfikacji przez wybrana firme kurierską. Będziesz także musiał zmierzyć jego wysokość, długość i szerokość.

 

wyceń przesyłkę

Ile kosztuje wysłanie wózka?

To oczywiście zależy od wielkości Twojego wózka oraz jego wagi i kształtu opakowania. Gdy wózek jest już zapakowany, wtedy dopiero możesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować wysłanie go kurierem. Zmierz wymiary i wagę pudełka, a następnie wprowadź je w kalkulatorze wyceny Tania-Paczka.net. Wybierz z oferty kilku firm kurierskich takich jak: DPD, DHL, FedEx, InPost czy GLS.

Jeżeli nie wiesz jak zamówić kuriera do domu, przeczytaj nasz artykuł: Jak zamówić kuriera

 

A co gdybym chciał wysłać wózek dziecięcy za granicę?

To żaden problem, oferujemy międzynarodowe usługi doręczania przesyłek na cały świat i pod warunkiem, że Twoja paczka jest prawidłowo zapakowana, nie jest zbyt duża. Objętość przesyłki międzynarodowej nie może przekroczyć 300 cm. W celu poznania objętości dodaj siebie następujące wymiary przesyłki:  2 x szerokość + 2 x wysokość i dodaj do tego długość przesyłki.

 

 

 

Zobacz też:

 

 

przesyłki kurierskie tania paczka

Powrót

Nowości i trendy w usługach kurierskich w 2024 roku

18.06.2024
Rok 2024 przynosi wiele innowacji w branży usług kurierskich. Dowiedz się, w jaki sposób będzie kształtował się nowoczesny rynek usług kurierskich w najbliższych latach!  ...
CZYTAJ

Jak zwrócić paczkę inpost

02.06.2024
Dowiedz się, jak bezproblemowo zwrócić paczkę InPost za pomocą aplikacji InPost Mobile. Szybki zwrot towaru od A do Z. Sprawdź instrukcję krok po kroku! ...
CZYTAJ

Jak prawidłowo zapakować opony do wysyłki kurierem FedEx

21.05.2024
Wyślij opony kurierem FedEx bez problemów! Sprawdź zasady pakowania i dowiedz się, jak szybko i sprawnie nadać przesyłkę. ...
CZYTAJ
Archiwum