Koszyk 0,00 0

Niestandardowe wysyłki z Ambro Express

27-10-2022

spedycja

Firma Ambro Express to renomowany przewoźnik przesyłek wielkogabarytowych. Ich specjalnością jest transportowanie paczek o dużych ładunkach, które uznawane są za niestandardowe przez inne firmy kurierskie. Dzięki rozwiązaniom logistycznym wykorzystywanym przez firmę — tani kurier to nie mit. Poznaj szczegóły oferty Ambro Express i dowiedz się, jak bezpiecznie nadawać części samochodowe lub inne przesyłki wielkogabarytowe.

Niestandardowe przesyłki, czyli jakie?

Każda firma kurierska posiada wyznaczone wytyczne, które umożliwiają klasyfikację paczki jako standardowej. W każdym wypadku te kwestie dotyczą zarówno kształtu, wagi, jak i wymiarów. Jeśli któryś z tych parametrów zostaje zaburzony, przewoźnik dolicza dodatkowe opłaty, przewyższające prognozowane wcześniej koszty realizacji usługi. Definicja paczek niestandardowych odnosi się zatem do przesyłek, które różnią się od ustalonych norm. Przykładem są nieregularne kształty, odbiegające od prostopadłościanu. Istotna jest również zawartość. Jeśli we wnętrzu przesyłki znajduje się delikatny przedmiot, a paczka oznaczona została odpowiednią informacją — proces segregacji musi odbyć się manualnie. Ta kwestia również jest powodem uznania paczki za niestandardową.

Co można wysyłać z Ambro Express?

Ambro Express obsługuje przesyłki niestandardowe, które zawierają meble, części samochodowe (skrzynie biegów, maski, zderzaki), palety, rowery, materiały budowlane i inne wielkogabarytowe ładunki. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, pozwalające na wykorzystanie odpowiednio wyspecjalizowanych usług spedycyjnych. Bogaty i nowoczesny park maszynowy, obejmujący najazdy, maty ochronne, plandeki, windy oraz pasy mocujące to pewność bezpieczeństwa. Wszystkie niestandardowe przesyłki kurierskie wysyłane za pośrednictwem Ambro Express transportowane są w profesjonalny sposób. To wszystko jest zasługą posiadania aż 24 oddziały na terenie Polski oraz realizacja codziennych transportów i dostaw ładunków.

Części samochodowe

Większość części samochodowych posiada niestandardowe wymiary i wagę. Ich transport w formie przesyłki kurierskiej często okazuje się zbyt dużym kosztem. Ambro Express oferuje rozwiązania, które pozwalają na szybki czas realizacji usługi w korzystnej cenie. Nadawane paczki z częściami samochodowymi należy uprzednio starannie zabezpieczyć kilkoma warstwami kartonu. Wolne przestrzenie w opakowaniu muszą być wypełnione w celu zminimalizowania ryzyka przemieszczania. Wysyłane elementy należy dokładnie wyczyścić, by nie doszło do zabrudzenia innych transportowanych przesyłek. Ambro Express oferuje możliwość wysyłki:

  • zderzaków;

  • masek samochodowych;

  • silników;

  • skrzyni biegów;

  • wielkogabarytowych części karoserii.

przesylki

Meble i pozostałe przesyłki wielkogabarytowe

Firma Ambro Express to również możliwość bezproblemowej wysyłki mebli domowych i ogrodowych oraz innych elementów o dużych gabarytach. Przesyłki kurierskie zawierające tego typu przedmioty mogą być realizowane zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Firma podejmie się transportu łóżek, huśtawek, ogrodzeń, basenów oraz wielu innych typów przedmiotów o niestandardowych gabarytach. Ponadto Ambro Express oferuje możliwość wniesienia przesyłki z rozpakowaniem i wyrzuceniem zbędnych opakowań, niezależnie od gabarytu i lokalizacji. Odpowiednio przystosowane pojazdy i zabezpieczenia gwarantują bezproblemowy transport bez ryzyka uszkodzeń. Rozwiązania Ambro Express to również doskonała pomoc dla prężnie rozwijających się firm. Dzięki możliwości pełnej obsługi logistycznej zamówień przedsiębiorstwa mogą skorzystać z opcji bezpośredniego magazynowania towaru, przetwarzania i kompletowania zamówień z dostawą do klienta docelowego.

Skorzystaj z naszej oferty!

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań z dostępem do profesjonalnych usług firmy Ambro Express — odwiedź tania-paczka.net i zamów kuriera najtaniej! Na naszej stronie znajdziesz intuicyjny formularz, który pozwoli Ci na wprowadzenie danych adresowych bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z kalkulatora usług i wysyłaj przesyłki kurierskie w bezpieczny sposób. Po nadaniu paczki możesz z łatwością śledzić jej status niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Waga i wymiary

Powrót

Jak sprzedawać rękodzieła przez Internet? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

25.09.2023
Chcesz zacząć zarabiać na wyrobach handmade? Podpowiadamy, jak rozpocząć skuteczną sprzedaż rękodzieła przez Internet. Dowiedz się, gdzie szukać odbiorców oraz jak zapakować przesyłki kurierskie. ...
CZYTAJ

3 sposoby na usprawnienie procesu wysyłki w Twoim sklepie internetowym

11.09.2023
Zależy Ci na usprawnieniu procesu dostaw w Twoim sklepie online? Przedstawiamy 3 sposoby, które przyspieszą wysyłkę, pomogą zautomatyzować czynności i zadbać, aby przesyłka kurierska sprawnie dotarła do ...
CZYTAJ

O czym pamiętać, pakując produkty do wysyłki do klienta?

21.08.2023
Prowadzisz sklep internetowy? Podpowiadamy, jakie opakowania wybrać i jak zapakować oraz zabezpieczyć wysyłane produkty, aby zrobić pozytywne wrażenie na kliencie. Sprawdź i zamów zaufanego kuriera. ...
CZYTAJ
Archiwum